Söylentiler doğru. Matt Mercer Vincent’ı canlandıracak Final Fantasy VII Yeniden Doğuş. Geçtiğimiz hafta sonu, deneyimli seslendirme sanatçısı New York Comic Con’da bir panele ev sahipliği yaptı. Filmin ikinci bölümünde ortaya çıkan karamsar vampir rolündeki oyuncu kadrosunu açıkladı. Final Fantasy VII Yeniden Yapım üçleme. Ancak aynı zamanda bunu ancak aylarca bekledikten sonra ve esprili bir şekilde öğrendiğini de paylaştı.

Mercer, “Vincent’in sesi olduğumu resmileştirmekten mutluyum” dedi. Ancak daha sonra rolü aldığını nasıl duyduğunun hikayesini paylaştı.

Kiritik rol sunucu erkenden Vincent rolü için seçmelere katıldı. Daha önce bazı arka plan sesleri yapmıştı. Final Fantasy VII Yeniden Yapım. Devam filmi için Square Enix onu daha fazla arka plan karakteri için işe aldı. Seçmelerden dokuz ay sonra, Japonca ses referansıyla “on iki yaşında” olan genç bir çocuğu seslendirmek için geldi.

“Çok gerginim. Kabinde terliyor. Mesela beni neden utandırmak için getirdiler?” Mercer Cumartesi günü New York Comic Con kalabalığıyla bağlantı kurdu. “Ve sonra aniden ekran arızalanmaya başlıyor ve açılan pencereler ortaya çıkıyor.”

Mürettebat aksaklıklar için özür diledikten sonra bir metin kutusu belirdi. Yeni bir soru sordu: “Ya da farklı bir karakteri canlandırmaya ne dersiniz?” Bunu takiben Vincent’ın bir resmi ortaya çıktı. Ve Mercer sonuçta rolü kaptığını fark etti. “Bana şaka yaptılar” diye açıkladı gülerek. “Ve hiçbirinizin o videoyu görmesine asla izin vermeyeceğim!”

Haberi aldıktan sonra Matt Mercer, Vincent’ın önceki sesi Steve Blum’a ulaşarak onayını aldı. Bu nedenle Mercer, panelde Blum’a seslendi.

Mercer’a birkaç oyuncu arkadaşı da katıldı: Cody Christian (Cloud), John Eric Bentley (Barrett), Britt Baron (Tifa), Max Mittelman (Red XII) ve Suzie Yeung (Yuffie). Daha sonra yönetmen Naoki Hamaguchi de katıldı. Yapımcı Yoshinori Kitase ve Aerith oyuncusu Briana White gönderildi video mesajları.

Yeung, rolünü yalnızca üç ay sonra aldığını duyduğunu açıkladı. Ancak bunun büyük olasılıkla hızlı cirodan kaynaklandığını belirtti. Final Fantasy VII Yeniden Yapım ArasıYuffie’yi tanıtan DLC.

Orjinalinde Final Fantezi VII, Yuffie ve Vincent isteğe bağlı parti karakterleriydi. İçin Final Fantasy VII Yeniden DoğuşHer ikisi de hikaye aracılığıyla doğal olarak oyuncunun partisine katılacak.

Panelde ayrıca Red XIII’ün Chocobo’ya bindiği görüntüsüne de değinildi. Hamaguchi, tercüman aracılığıyla fikrin kreatif direktör Tetsuya Nomura’nın görüp dahil etmeye karar verdiği bir dosya olarak ortaya çıktığını anlattı.

Oyuncular bir kez Matt Mercer’ı Vincent rolünde (diğer muhteşem oyuncu kadrosuna ek olarak) duyabilecekler. Final Fantasy VII Yeniden Doğuş PS5 için 29 Şubat 2024’te çıkıyor.oyun-4