Final Fantasy VII Rebirth’ün Vincent Valentine’ı, daha çok Matt Mercer olarak bilinen ünlü seslendirme sanatçısı Matthew Christopher Miller tarafından seslendiriliyor.

Haber dün resmi Final Fantasy VII Rebirth Twitter hesabı aracılığıyla doğrulandı. Duyurunun ardından popüler seslendirme sanatçısı, pozitif enerji için herkese teşekkür etmek amacıyla Twitter’da paylaşım yaptı. Mercer, “Hayallerle dolu bir yıl bununla doruğa ulaşıyor” diye yazdı. “Hiçbir oyun üzerimde FF7 kadar etki yaratmadı ve bırakın en sevdiğim karakterlerden biri olmayı, bunun bir parçası olmak bile kelimelerle anlatılamayacak kadar büyük bir onur.”

Aktör şunu ekledi: “Enerjiniz için hepinize teşekkür ederim.”

Mercer, çeşitli Anime serilerindeki seslendirme çalışmalarının yanı sıra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’dan Ganondorf, Resident Evil 6’daki Leon S. Kennedy, Titanfall 2’den Jack Cooper, MacCready gibi çok sayıda popüler video oyunu karakterini seslendirmesiyle tanınıyor. Fallout 4, Fire Emblem’de Chrom ve Ryoma ve çok daha fazlası.

Orijinal Final Fantasy VII’de görülen ikonik eski Türk Vincent Valentine de Final Fantasy VII Remake – Rebirth’ün gelecek bölümünde partinize katılacak. Görünüşe göre Valentine, Rebirth’te oynanamayacak ancak Remake’in bir sonraki bölümünde de durumun böyle olması muhtemel.

Final Fantasy 7 Rebirth, 29 Şubat 2024’te PlayStation 5 için çıkacak. PC sürümü henüz duyurulmadı. Oyunun çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıya ekledik:

Aksiyon dolu fragmanda, her fırsatta tehlikelerle dolu bilim kurgu ve fantaziden ilham alan bir dünyada ikonik karakterler Cloud, Aerith, Barret ve Tifa yer alıyor. Beklenmedik kahramanlar, aralarında Wutai’nin elit ninja ajanları grubunun bir üyesi olan Yuffie, zaman zaman Cloud’un partisine bilgelik dolu sözler sunan alevli kuyruklu bir canavar olan Red XIII ve Cait Sith’in de bulunduğu yeni oynanabilir yoldaşlarla güçlerini birleştiriyor. esprili, kedi şeklindeki robot, gezegeni yönetmeye kararlı tek kanatlı melek Sephiroth’u avlamak için sık sık büyük moogle arkadaşının tepesinde dururken görülüyor.

Oyuncular bu karakterleri savaşa taşıyacak ve tehlikeli şeytanlarla mücadele ederken atılımlarını daha da güçlendirmek için güçlü sinerji yeteneklerini kullanacak. Oyuncular, keşfetmeye hazır geniş, canlı bir dünyada yolculuk ederken ve göz kamaştırıcı ayrıntılarla yeniden tasarlanan klasik mekanları keşfederken, gezegenin inanılmaz insanları ve insanları hakkındaki zengin yan hikayelerin yanı sıra, onlarca saatlik ödüllendirici yan içerik ve mini oyunlarla da karşılaşacaklar. ekinler.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecan

genel-17