Güzel bir akıllı saatin şık bir tasarıma, iyi bir pil ömrüne ve birçok özelliğe sahip olması gerektiğine muhtemelen katılacaksınız. Ancak bu kategoriye giren akıllı saatlerin fiyatları genellikle yüksek oluyor. Bununla birlikte, Amazon şu anda size güzel bir akıllı saati normalden çok daha ucuza kapmanız için harika bir şans veriyor. Şu anda perakendeci, Garmin Venu 2S’de harika bir indirim yapıyor ve bu inanılmaz akıllı saati fiyatının %38’i karşılığında sunuyor. Hızlı bir hesaplamanın ardından, bu anlaşmanın tetiğini çekerseniz artık yepyeni bir Garmin Venu 2S’yi 150 $ daha ucuza alabileceğiniz anlaşılıyor. Garmin Venu 2S’den daha büyük bir saat istiyorsanız, yakın zamanda bildirdiğimiz gibi şu anda Walmart’ta fiyatı 138 dolar olan Garmin Venu 2’yi tercih edebilirsiniz.

Garmin Venu 2 ile Garmin Venu 2S arasındaki fark, Venu 2S’nin boyutunun daha küçük olmasıdır – Venu 2’nin 45 mm’sine kıyasla 40 mm. Bunun dışında bunlar tamamen aynı iki akıllı saattir. Yani bileğiniz daha küçükse Garmin Venu 2S’yi tercih edin. Daha büyük olanı varsa Garmin Venu 2’yi alın.

Gerçek bir Garmin akıllı saati olan Garmin Venu 2S, sağlık izleme özellikleriyle donatılmıştır. Buna ek olarak saat, akıllı bildirimler, Garmin Pay ve Garmin Connect mağazası gibi çeşitli uygulamaları doğrudan bileğinize indirebileceğiniz işlevlerle birlikte geliyor. Ayrıca saatin pil ömrü oldukça iyi. Tek şarjla 10 güne kadar dayanabilmelidir. Bu harika akıllı saatin tek dezavantajı, onu telefon görüşmesi yapmak veya almak için kullanamamanızdır.

Yine de Garmin Venu 2S ve onun büyük kardeşi Garmin Venu 2 çok şey sunan inanılmaz akıllı saatler. Üstelik her ikisi de şu anda tatlı indirimlerle sunuluyor. İki teklifin ne kadar süreceğini asla bilemeyeceğiniz için hızlı hareket ettiğinizden ve şimdi bir Garmin Venu 2S veya Garmin Venu 2 satın aldığınızdan emin olun.telefon-1