Minecraft Live mafya oylaması 2023’te nasıl oy verirsiniz? Mafya oyu her yıl Minecraft Live’ın en çok beklenen kısmıdır – bu ve yeni güncelleme duyurusu. Her Ekim ayında topluluğa üç yeni çete tasarımı tanıtılıyor ve hangisinin tamamen geliştirilip oyuna ekleneceğine biz karar veriyoruz.

Geçtiğimiz yıl Minecraft topluluğu, Minecraft Rascal ve Minecraft Tuff Golem’in oylarıyla karşı karşıya kalan Minecraft Sniffer’ı kazanan olarak oyladı. Sniffer, bu yılın başlarında Trails and Tales güncellemesinin bir parçası olarak sandbox oyununa eklendi ve beraberinde, sniffer’ın doğal olarak yerden kokladığı renkli yeni bitkileri de getirdi. Bu yıl, üç yeni çete oylarınız için kafa kafaya yarışacak; bu yüzden Minecraft Live 2023’ü nasıl izleyeceğinizi kontrol etmeden önce, burada kimler arasında seçim yapmanız gerektiğini ve Minecraft Live mafya oylaması 2023’te nasıl oy vereceğinizi öğrenin.

Mafya oylamasında ne zaman ve nasıl oy kullanılır?

Minecraft Live mafya oylaması bu yıl her zamankinden daha erken açılıyor ve size oyunuzu vermeniz için 48 saat veriyor. Oylama 13 Ekim 2023’te 10:00 PDT/13:00 EDT/18:00 BST’de başlayacak ve Minecraft Live yayını sırasında sona erecek. Geçen yıl olduğu gibi oyunuzu özel bir Minecraft Bedrock dünyasında, Minecraft Başlatıcısında veya resmi Minecraft web sitesinde kullanabilirsiniz.

Minecraft Bedrock sürümünüz varsa eğlenceli mini oyunlar, tanışılacak karakterler ve hatta çöpçü avıyla dolu özel bir Minecraft dünyasına giriş yapabilirsiniz. Dünyanın içinde gelecek yıl Minecraft’a eklenmesini istediğiniz mafyaya oy verme şansınız da var. Bu dünya Minecraft Live bittikten sonra 24 saat boyunca açık olacak ama sadece eğlence ve oyun için.

Bedrock sürümüne sahip değilseniz endişelenmeyin, hâlâ oy verme şansınız var; ne yazık ki o kadar da eğlenceli değil. Minecraft Başlatıcının kendisine veya Minecraft web sitesi.

Üç Minecraft Live çetesinin tümü

2023 mafya oylaması için üç Minecraft çetesi, 3 Ekim ile 5 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında her gün açıklanacak. Açıklandıkça, onların ayrıntılarını burada ve kendi özel kılavuzlarında güncelleyeceğiz, böylece ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olacaksınız. kararını ver.

Minecraft yengeç

3 Ekim 2023’te ortaya çıkan ilk mafya Minecraft yengeçidir. Bu sevimli ve minik yaratık sadece süper havalı görünmekle kalmıyor, aynı zamanda pençesi blokları yerleştirirken size yardımcı olabileceğinden Minecraft inşaatçıları için inanılmaz derecede değerli bir kullanıma sahip. Bu seçenek hakkında daha fazla ayrıntı için Minecraft yengeç kılavuzumuza göz atın.

Bu yılki Minecraft Live mafya oylamasında nasıl oy verileceğini bilmek işin kolay kısmı… ne yazık ki kime oy vereceğimiz konusundaki zor karar konusunda artık yardımcı olamayız. Geçen yılki Minecraft Live’da açıklanan her şeye aşina değilseniz, birkaç gün içinde daha fazlasını öğrenmeden önce Minecraft Cherry Grove biyomunu, Minecraft arkeolojisini ve Minecraft zırh kaplamalarını öğrenin.oyun-2