Oyun bilgisayarları teknolojik sanat eserleri haline geldi, ancak konu benzersiz tasarımlar olduğunda Cooler Master’ın bu yeni modeli, yılın en benzersiz bilgisayarı için biçilmiş kaftan. Cooler Master Spor Ayakkabı X Gundam botuna benzeyen ve çeşitli konfigürasyonlarda mevcut olan bir sistem olan saf spor ayakkabı yemidir.

Cooler Master Spor Ayakkabı X

Başlangıçta JMDF tarafından oluşturulmuş değiştirilmiş bir bilgisayar (üzerinden PC Oyuncusu Ve Video kartız), kasa 2020’de Case Mod World Series’de en iyi sanat yönetimi ödülünü kazanacaktı. Cooler Master tasarımı beğendi, seri üretimine yeşil ışık yaktı ve birkaç yıl sonra son model geldi.

Şu anda Core i7 13700K, Nvidia RTX 4070 Ti GPU, Z790 anakart, 32 GB DDR5 bellek ve 2 TB SSD ile donatılmış Sneaker X PC’yi, eğer bu yüksek değerlerden birine 3.799 $ harcamaya hazırsanız alabilirsiniz. teknoloji ayakkabıları. Alternatif olarak, “Meraklısı” sürümü de benzer özelliklere sahiptir ve size maliyeti olacaktır. sadece 3.499 dolar. ABD dışında Birleşik Krallık, Almanya, Fransa ve Hollanda’da satılan versiyonların içlerinde genellikle farklı donanımlar bulunur, ancak ortalama olarak bunlar oldukça sağlam, ancak aldığınız donanıma göre pahalı olan oyun bilgisayarlarıdır.

Bunlar Amazon’da satışa sunuldu ancak hayatta aranan ayakkabıların etrafında dönen çoğu şey gibi, bunlar da çok çabuk tükendi. Ve hayır, onları giyemezsin. En azından topuklarınıza oturan 4070 GPU soğutucuya sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu hissetmeden olmaz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1