CS2 şu anda kapalı mı? Valve’ın nişancı devam oyunu yakın zamanda yayına girmiş olsa da, bir süredir heyecanla bekleniyordu. Böyle bir endişe büyük bir talebi de beraberinde getirir ve kendinizi sunucu kararsızlığı veya bağlantı sorunlarıyla karşı karşıya bulabilirsiniz.

Şans eseri, Counter-Strike 2’nin mevcut sunucu durumuyla ilgili güncel bilgileri takip ediyoruz ve bilinen sorunlar veya kesintiler hakkında bilmeniz gereken her şeye sahibiz. Siz oyuna geri dönmeyi beklerken, maksimum FPS için en iyi CS2 ayarlarına ve en iyi CS2 artı işaret kodlarına da sahibiz, böylece sunucular izin verir vermez kesintisiz oyuna geri dönebilirsiniz.

CS2 kapandı mı?

Şu anda CS2 kapalı değil ancak yoğun talep nedeniyle belirli bölgelerde kapasiteye ulaşmış sunucu bulma konusunda sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Valve, daha fazla sunucu kapasitesi eklemek için çok çalıştığını söyledi, bu yüzden buradaki cevap sabırdır.

Valve, CS2 Twitter hesabında şunları söyledi: “Birçoğunuzun Counter-Strike 2 oynamak istediği ortaya çıktı! Eşleşme bulmakta sorun yaşıyorsanız bunun nedeni farklı bölgelerdeki sunucu kapasitesine ulaşmış olmamızdır. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde daha fazla sunucu kapasitesi ekliyoruz. Bu sorun ele alınırken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.”

Beklerken kapsamlı CS2 konsol komutları listemize göz atmak isteyebilirsiniz veya zafere giden yolda hile yapmak istemiyorsanız, her iki CS2 için de ayarlar sağlayan CS2 hassasiyet kılavuzumuzla oyununuzu geliştirebilirsiniz. gaziler ve oyuna yeni başlayanlar.oyun-2