Genshin Etkisi 4.1 güncellemesi artık karşımızda ve en son sürüm güncellemelerinde olduğu gibi, bu güncelleme de yaşam kalitesinde beklenmedik birkaç değişiklik getiriyor. Sürüm 4.1, HoYoLAB’daki etkileşimli haritayı, özellikle hazine avcılarına ve haritadaki her bir koleksiyon parçasını ele geçirmekten keyif alan oyunculara yardımcı olmak için yükseltti. Artık her kayda değer koleksiyon parçası için bunları elde etmenin ne kadar zor olacağını size bildiren bir zorluk uyarısı var.

Fontaine’in haritasının yakın zamanda genişletildiği ve Hydro ülkesinin kuzey sınırlarına daha fazla koleksiyon parçası eklendiği göz önüne alındığında, bu güncelleme mükemmel bir zamanda geldi. Genshin Impact 4.0 yeraltı haritalarını ekledi ve şimdi Genshin Impact 4.1’in çıkış tarihiyle birlikte zorluk uyarıları, hazine avcılarına anime oyununun haritası hakkında her zamankinden daha fazla bilgi sağlıyor.

Tüm sandıkları ve koleksiyon parçalarını bulma gibi muazzam bir zorluğu üstlenen herkes, oyunu oynarken genellikle HoYoLAB’ın etkileşimli haritasını açık tutmak zorundadır. İlerledikçe koleksiyon öğelerini kontrol etmenize ve izlemenize olanak tanır, ancak şu anda bu ilerlemeyi senkronize etmenizin ve oyun içinde aynı anda izlemenizin bir yolu yoktur.

Mevcut haliyle, HoYoLAB etkileşimli haritası oyun içi haritadan çok daha fazla özelliğe sahiptir, ancak zamanla ikincisinin ilkinde görülen özelliklerin daha fazlasını benimseyeceğine dair her zaman umut vardır.

Yeni 4.1 harita genişletmesinde her yeni hazine sandığını ve koleksiyon parçasını bulmayı planlamıyor olsanız bile, yeni karakter sancaklarında harcayabileceğiniz ekstra Primogemler kazanmak için bunlardan birkaçını bulmayı düşünmelisiniz.

Neuvillette ve Hu Tao şu anda beş yıldızlı teklifler olarak mevcut ancak kimi seçeceğinizden emin değilseniz Genshin Impact kademe listemize göz atabilirsiniz. Bu dilekleri gerçekleştirmek için kendinize birkaç şans daha vermek için aktif Genshin Impact kodlarını kullanmayı unutmayın.oyun-2