Bethesda’nın en son RPG’si Starfield’da muhtemelen uzay geminizde dolaşarak çok fazla zaman geçireceksiniz. Oynanabilir karakter gibi, uzay gemilerinde de gövde olarak bilinen sağlık çubukları bulunur ve geminin kalkanları tamamen biterse savaşta hasar almaya başlar. Savaş sırasında geminizi onarmak için şunlara ihtiyacınız olacak: Gemi ParçalarıBir sağlık kitinin uzay gemisi versiyonu olarak hizmet veren. Ancak bu eşyaları bulmak özellikle Starfield’ın başlarında zor olabilir ama bu eşyaları satın alabileceğiniz birkaç satıcı var. Starfield’da Gemi Parçalarını buradan satın alabilirsiniz.

Starfield’da Gemi Parçaları nereden alınır

Gemi Parçaları Yardım bölümünde bulunabilir ve genellikle yaklaşık 1.000 krediye mal olur.

Bilmeniz gereken önemli bir şey şu ki Gemi Parçaları olarak kategorize edilir AİD Bir nedenden dolayı öğe, yani mağazanın kontrol etmek isteyeceğiniz bölümü burasıdır. Ayrıca, Gemi Parçaları ağırdırlar ve her biri 10 kütleyle gelirler, bu nedenle onları geminize geri taşıyabilecek ağırlığa sahip olduğunuzdan emin olun.

Gemi Parçaları satan satıcılara gelince, Ticaret Otoritesi Kiosklarından hiçbiri bunları satmıyor gibi göründüğü için gerçek vitrinleri aramanız gerekecek. Aşağıda bazı ana gezegenlerde Gemi Parçaları satan satıcıların kısa bir listesi bulunmaktadır.

  • Akila City’deki Shepard’ın Genel Mağazası
  • Neon City’deki Newill’in Ürünleri
  • Yeni Atlantis’teki UC Dağıtım Merkezi

Gemi Parçalarını ayrıca Neon City, New Atlantis, Akila City ve Mars’takiler gibi herhangi bir Ticaret Otoritesi mağazasında da bulabilirsiniz, ancak konu Gemi Parçaları olduğunda envanterleri tutarsız gibi görünse de.

Gemi Parçalarını bulmanın birkaç yolu daha var, ancak bu seçenekler çok daha tutarsız. Düşman gemileri yok edildikten sonra yağmalamak için Gemi Parçalarına sahip olabilirler. Bazen yeni bir bölgeye girdiğinizde düşman gemilerini yok ederseniz ve dost gemileri sağlam tutpilotları bir şeye ihtiyacınız olup olmadığını soracaktır ve Gemi Parçaları genellikle seçeneklerden biridir.

Gövde hasarı alırsanız ve herhangi bir Gemi Parçanız yoksa, büyük bir uzay limanına inmeniz ve geminizin onarılması için ödeme yapmak üzere yerel gemi teknisyeniyle konuşmanız gerekecektir. Daha fazla bilgi için satın alabileceğiniz, kazanabileceğiniz veya çalabileceğiniz en iyi Starfield gemilerinin tam listesini içeren GameSpot’un Starfield rehberler merkezine göz atın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1