CS2 Premier modu nedir? Yıllar boyunca çok rekabetçi Counter-Strike oynadıysanız, bu, formülde uzun zamandır yapılan en büyük değişikliği temsil ediyor. Arkadaşlarınızla sıradan maçlarınızı etkileyecek bir şey değil. Bunun yerine, gerçekten becerilerinizi test etmek istiyorsanız gidilecek yer burasıdır. Oyunun uzun süredir devam eden rekabetçi yapısında birçok değişiklik içeren CS2 Premier modu, haritanın ana kısmını kuyruktan ayıracak. Dolayısıyla, yıllarınızı aynı birkaç şeyi tekrar tekrar koşarak geçirdiyseniz, kötü bir zaman geçirmeyi bekleyin.

Her türlü Counter-Strike jargonunu dile getirmeye başlamadan önce, uzun zamandır beklenen devam oyunu hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki listemizden öğrenebilirsiniz. Counter-Strike 2’deki her harita. Bu parçanın bağlamı göz önüne alındığında bu önemlidir. Denemek en iyi CS2 artı işareti kodları kaybetme serisini de düzeltebilir (veya buna neden olabilir). Ve CS2 Steam Deck uyumlu mu? İşte bildiklerimiz.

CS2 Premier modu nedir? – CS2 Premier modu açıklandı

Özetle, CS2 Premier modu (veya Active Duty Pick-Ban), Counter-Strike 2’nin temel rekabetçi sırasıdır.

Haritalar için bir yasaklama sistemi, yeni bir MR12 formatı, adil ceza koşulları ve oynanan on maç sonrasında halka açık bir sıralama (bir skor tablosuyla birlikte) içeren bu özellik, rekabetçi CS oyuncularının bir süredir istediği her şeyi sunuyor.

Oyuncular alıştıkça bazı sıkıntıların yaşanması kaçınılmaz olsa da, CS2 Premier Modunun üst düzey oyunu yumuşatması ve heyecanlandırması gerekiyor.

CS2’deki MR12 nedir?

Counter-Strike 2’deki MR12, CS2 Premier Modunda sıraya girerken her yarıda en fazla 12 tur oynayacağınız anlamına gelir. Bu, maç başına maksimum 24 tur veya beraberlik durumunda 30 tur anlamına gelir.

Valve’ın “CS maçında tartışmasız turların sayısını azaltmak”, MR12’ye geçiş, “heyecan verici rekabetçi maçların daha az turla çözülebileceği” anlamına geliyor.

Bu konuda biraz daha fazla bağlam için, bizim göz atın CS2 sıralamaları ve derecelendirme sistemi açıklandı madde.

CS2 premier modunda harita seçme/yasaklama aşaması.

Seçim Yasağı CS2 Premier Modunda nasıl çalışır?

Counter-Strike 2 Premier Modundaki harita seçme yasağı sistemi, her takımın sırayla tek bir harita kalana kadar mevcut tüm haritaları yasaklaması ile çalışır.

Çoğu durumda, aşamanın başında yedi harita mevcut olacaktır. Bir takım üç haritayı yasaklıyor, diğer takım daha sonra iki haritayı yasaklayabiliyor ve bu da potansiyel harita havuzunu bir karmaşaya indiriyor.

Daha sonra, son iki haritadan hangisinin ortadan kaldırılacağına karar vermek yine ilk takıma kalır ve eleme süreciyle oynanan birini etkili bir şekilde seçer.

İkinci takım daha sonra oynayacakları tarafı seçer.

Kağıt üzerinde basit bir sistem ama her iki takımın da alabileceği en stratejik kararlardan biri. Birçok CS oyuncusunun defalarca aynı birkaç haritayı oynamayı seçmesi nedeniyle, farklı takımlar, anında avantaj elde etmek için normalde popüler olmayan bir haritayı zorlamaya çalışabilir.

CS2 premier modunun sıralaması ve skor tablosu görünümü açıklandı.

CS2 Premier Modu sıralaması nasıl çalışır?

Tamamlanan on maçın ardından CS2 Premier Modu rütbeniz size verilecek. Bu modda daha fazla maç oynadıkça bu rütbeyi geliştirirsiniz.

Premier Modu sıralamanız herkese açıktır ve küresel bir skor tablosunda paylaşılır. Ayrıca her haritaya özel değildir; bu nedenle, çok fazla bilgi sahibi olmadığınız bir haritaya inerek rütbelerinizi düşürmekten kaçınmak için mevcut havuzdaki her aşamaya kendinizi alıştırmanız gerekir.

Ayrılanlarla ve vazgeçenlerle mücadele etmek için, takımınızdan birinin herhangi bir nedenle maçtan ayrılması durumunda maçı hükmen kaybetmeyi seçerseniz sıralamanız etkilenmeyecektir. Oynamaya devam etme seçeneği sunulacak. Eğer bir kişi maçın bitmesi yönünde oy verirse, sıraya geri dönersiniz.

Dünyanın en popüler taktiksel nişancı oyununun yeni nesline dalmadan önce stratejik becerilerinizi tazelemeniz mi gerekiyor? Şununla başlayabilirsiniz: en iyi CS2 bağlamaları atlama ve fırlatma eylemlerini birleştirmek için. Ve eğer yeni motorla sorun yaşıyorsanız, işte Maksimum FPS için en iyi CS2 ayarları. Çok büyük bir fark yaratabilir.oyun-2