Canon, mürekkep tanklı yazıcı serisini MegaTank olarak yeniden markalıyor

Canon yazıcı serisinin yeniden markalanacağını duyurdu. İleride Pixma ve Maxify mürekkep tanklı yazıcılar, Pixma MegaTank ve Maxify MegaTank yazıcılar olarak adlandırılacak. Yazıcı serisinin yeniden markalanması, Canon’un ev ofisleri ve küçük işletmeler için sınıfının en iyi sayfa verimini sağlayan mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisindeki ilerlemelerini temsil ediyor.

Duyuruyla ilgili düşüncelerini paylaşan Canon Hindistan Ürün ve İletişim Kıdemli Direktörü Bay C Sukumaran şunları söyledi: “Yenilikçiliğe bağlı olarak, MegaTank yeniden markalaşmamızla Canon’un yüksek verimli mürekkep tanklı yazıcılarındaki en iyi teknolojisini sergilemekten gurur duyuyoruz. Mürekkep tanklı yazıcıların uygun fiyatı ve çok yönlülüğü, artan uzaktan çalışma ve ülkedeki küçük işletmelerin büyümesiyle birleştiğinde, çeşitli baskı ihtiyaçları için temel bir çözüm olarak yakın zamanda benimsenmesini önemli ölçüde artırdı. Canon Hindistan olarak biz de bu değişimi hemen fark ettik ve ev ofisleri ve kurumsal müşteriler için optimize edilmiş çeşitli uygulamalara hitap eden bir yazıcı yelpazesiyle yanıt verdik. Yeniden markalaşma girişimimiz, ürünlerimizi gelişen pazar trendleriyle uyumlu hale getirerek bu büyümeyi daha da artırmayı ve böylece bu kategorideki marka bilinirliğimizi artırmayı amaçlıyor.”

Canon’un MegaTank yazıcıları, değiştirilmesi gerekmeden 14.000 sayfaya kadar üretebilen yüksek verimli mürekkep şişeleri sunarak mürekkep püskürtme teknolojisindeki gelişmeyi temsil ediyor. Şirkete göre bu, önemli ölçüde maliyet tasarrufu anlamına geliyor ve bu yazıcıları evler, ev ofisleri ve küçük işletmeler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

MegaTank, bu yazıcıları kullanıcı dostu olmasıyla diğerlerinden ayırıyor. Kurulum basittir ve işlemler sezgiseldir. Ayrıca bağlantı da sorunsuzdur.

MegaTank yazıcıları ayrıca kaliteli parça teslim ettiğini iddia ediyor. Maxify MegaTank serisi suya dayanıklı belgeler için kazara dökülmelere karşı koruma sağlayan pigment mürekkepleri bile sunuyor.

Ayrıca MegaTank, evler için temel modellerden daha büyük ofisler için tasarlanan konfigürasyonlara kadar çok çeşitli ihtiyaçlara cevap veriyor. Otomatik çift taraflı baskı, yüksek baskı hızları, büyük kağıt kasetleri ve pigment mürekkepleri gibi özellikler üretkenlik, kaynak tasarrufu ve olağanüstü baskı ömrü sağlar.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9