Lamplighters Ligi Çıkış neredeyse yaklaşıyor ve eğer 30’ların bu tarz sahibi XCOM rakibinin gelişini bekliyorsanız, o zaman oldukça iyi haberler var; çünkü artık oyunu tam sürümünden önce kendiniz oynayabileceksiniz. Pek çok modern erken erişim teklifi sayesinde, lansmandan önce denemek için tek bir kuruş bile harcamanıza gerek kalmayacak.

The Lamplighters League incelememizin tamamı, oyunun tam çıkış tarihi olan 3 Ekim 2023 Salı öncesinde yayınlandı. Ancak Art Deco strateji oyununu oynamak için o zamana kadar beklemenize gerek yok çünkü hemen deneyebilirsiniz. Steam demosu sayesinde ücretsiz. Yaratıcılığı teşvik eden XCOM tarzı taktiklerin daha basit bir versiyonu olan Lamplighters League, türe yeni başlayanlar veya daha kolay bir deneyim arayanlar için çok uygundur.

Koşulların bir araya getirdiği bir grup ayak takımının kontrolünü ele geçirerek, dünya hakimiyetine kararlı zalim bir tarikata karşı savunmanın son kalesisiniz. Bu nedenle, ekibinizin her bir üyesinin kendine özgü becerilerini kavramanız gerekecek; bunların hepsi, hayal edebileceğiniz en 30’lu yılların en saçma klişeleri listesinden alınmış ve bu yüzden daha da keyifli.

Sıra tabanlı taktik alanındaki diğer birçok modern oyun gibi, Lamplighters League de görevlere gerçek zamanlı bir sızma dizisiyle başlamanıza olanak tanır; burada alanı inceleyebilir, eylem planınızı düzenleyebilir ve hatta bazı durumlarda önceden belirli hedefleri tamamlayabilirsiniz. kavga bile başlıyor.

Ancak işler başladıktan sonra, mümkün olan her şekilde rakiplerinizi yenmeniz gerekecek; bu, geleneksel silahlarla veya oyunun stres mekaniğinden yararlanarak olabilir.

Size ve onlara eşit ölçüde uygulanan stres, ateş altındayken veya bazı sıkıntılı durumlarda birikir. Bir kırılma noktasına ulaştığınızda eylemleriniz sınırlı hale gelir; ancak düşmanı yeterince strese sokarsanız, onu tamamen devre dışı bırakacak son hamleyi yapabilirsiniz.

Lamplighters League - Oyuncu, iki düşmanı birbirine bağlama yeteneğini kullanır.

Lamplighters League demosu artık ücretsiz Steam indirmesi olarak mevcut. Alabilirsin BuradaAyrıca oyunu istek listesine ekleyebilecek veya The Lamplighters League’in çıkış tarihinden önce satın alabileceksiniz.

The Lamplighters League piyasaya sürüldükten sonra birinci günde Xbox ve PC Game Pass’e de gelecek; bu, hizmete abone olmanız durumunda oyunun tamamını Microsoft oyun kütüphanesinin bir parçası olarak oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

Beyninizi zorlamaya doyamıyorsanız, daha birçok kafa karıştırıcı bilmece için Steam’deki en iyi sıra tabanlı strateji oyunlarına bir göz atın. Ayrıca para harcamadan oynayacak daha fazla şeyin peşindeyseniz en iyi ücretsiz Steam oyunlarını da seçtik.oyun-2