Google’ın ekosistemine o kadar aşıksınız ki, bu sonbaharda bir değil iki farklı Pixel cihazı almayı mı düşünüyorsunuz? Bilmek istiyor musun eşit Halihazırda iyice sızdırılmış olan Pixel 8 ve Pixel 8 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra, teknik olarak duyurulmamış iki telefonu bir kez daha canlı olarak görmek ister misiniz, bu sefer üçüncü bir yayınlanmamış Google yapımı ürün ve bir süredir piyasada olan dördüncü bir gadget ile birlikte?

700 dolarlık telefona 200 dolarlık hediye

Bunu şimdi hatırlıyor olabilirsiniz veya hatırlamayabilirsiniz, ancak geçen yılki Pixel 7’yi doğrudan Google’dan sipariş ettiyseniz, arama devi, akıllı saat veya bazı kulaklıklar gibi indirimli aksesuarları almak için kullanabileceğiniz bir miktar ücretsiz mağaza kredisi verecek kadar nezaket gösterdi. .
Tahmin edilebileceği gibi, geliştirilmiş Pixel 8 için de benzer bir lansman anlaşması şu anda hazırlanıyor. Ancak şaşırtıcı olsun ya da olmasın, erken benimseyenlere bu sefer 100 dolarlık Google Store kuponu yerine ücretsiz bir çift Pixel Buds Pro verilecek gibi görünüyor. .
Google’ın Apple’ın AirPods Pro 2 ve Samsung Galaxy Buds 2 Pro’ya alternatifi normalde 200 dolar olduğundan, bu muhtemelen daha az “esnek” ama aynı zamanda nesnel olarak daha değerli bir bedava hediye. Teknik olarak, Roland Quandt yaklaşan ön sipariş paketini açıklayan son tweet’inde (X.com gönderisi?) bu üst düzey gürültü önleyici tomurcuklardan ismen bahsetmiyor, ancak bunların Pixel Buds Pro olduğundan yüzde 100 eminiz. Pro olmayan bir cihazla birlikte gösterilen daha düşük maliyetli ve daha düşük fiyatlı Pixel Buds A Serisi değil Piksel 8 gösterişli bir “Şakayık Gülü” renginde.
Bu arada Pixel 8 Pro’nun artık iki bağımsız ve eşit derecede güvenilir kaynak tarafından ücretsiz bir paketle birlikte geleceği söyleniyor. Piksel İzle 2Bu aynı zamanda değer açısından geçen yıl Pixel 7 Pro ön siparişlerine dahil olan 200 ABD doları tutarındaki Google Store kredisini de gölgede bırakıyor ve yaklaşık 350 ABD doları beklenen perakende satış fiyatıyla karşılanıyor.
Perakende fiyatlarından bahsetmişken, Piksel 8 Ve Piksel 8 Pro Muhtemelen sırasıyla 699 $ ve 899 $’dan başlayacaklar, bu da aslında daha küçük modeli diğerlerinden ayıracaktır. Piksel 7 daha büyük değişkeni tam olarak aynı seviyeye koyarken Piksel 7 Pro. Bu, Google açısından Samsung’un hızla yaklaşan Galaxy S23 FE gibi cihazları 2023’ün sonunda en iyi bütçeli 5G telefon unvanı yarışında tutabilecek oldukça tuhaf bir strateji.

Ortaya çıkacak bir şey kaldı mı?

Dürüst olmak gerekirse, bilmiyoruz ama son birkaç haftadır interweb’lerde bir şekilde, şekilde veya biçimde ortaya çıkmayan pek çok ayrıntıyı gerçekten düşünemiyoruz. Hem Pixel 8 hem de Pixel 8 Pro (ve hatta Pixel Watch 2) aslında cam kadar şeffaf ve teknik olarak resmi olarak duyurulmasına ve tamamen ayrıntılı hale getirilmesine bir hafta kaldı, bu da göz alıcı bir modelin ne anlama geldiğini merak etmemize neden oluyor. etkinliği şimdi başlatın.
Google’ın önümüzdeki Çarşamba günü yapacağı tek şey, Pro olmayan Pixel 8’in aslında 6,3 inçlik selefine göre biraz daha az ekran alanına sahip, ancak bir şekilde kaputunun altında daha güçlü bir bataryaya sahip ve aynı zamanda değişmemiş olan 120Hz AMOLED bir olay olduğunu doğrulamak olacak. en azından ilk bakışta) arkaya bakan çift kamera.

Aynı tarihte, nihai ve doğru onayı da almalıyız. Piksel 8 Pro12 MP’den 48 MP’lik ultra geniş açılı kameraya yapılan büyük yükseltme ve tamamen yeni bir cilt sıcaklık sensörünün entegrasyonu… bazılarınızın umduğu kadar yararlı ve doğru olacağından oldukça şüpheliyiz.

Sıradaki iki büyük Google yapımı telefonun da aynı tamamen yeni Tensor G3 işlemciyi içermesi ve kesinlikle rakipsiz yazılım desteği sunması garanti ediliyor; bu, burada bir numaralı satış noktası olabilir ve muhtemelen bunu bir dizi kamera hilesi ve sihirbazlık takip edebilir. Yalnızca arama devinin yıllar geçtikçe ve Pixel nesiller boyunca tutarlı bir şekilde sunabileceği, iyileştirebileceği ve hassaslaştırabileceği.telefon-1