Wings, Nuvobook dizüstü bilgisayar serisinin lansmanını duyurdu, fiyatı 27.990 Rs'den başlıyor

Wings, Hindistan’daki en yeni Nuvobook serisinin lansmanıyla dizüstü bilgisayar pazarına girdi. Yeni dizüstü bilgisayar serisi Flipkart’ta piyasaya sürülecek ve seride Nuvobook S1, Nuvobook S2, Nuvobook V1 ve Nuvobook Pro yer alacak.

Dizüstü bilgisayarlar 1 Ekim 2023’ten itibaren Flipkart’ta satışa sunulacak.

Temel modeller, yani S1, S2, V1, ilk kez satın alacak kişilerin, okul/üniversite öğrencilerinin ve çalışan genç profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun olarak fiyatlandırılır ve üretilir. Pro, kendi segmentindeki benzer şekilde üretilmiş dizüstü bilgisayarlarla karşılaştırıldığında nispeten daha ucuz bir fiyata, kapsamlı içerik oluşturma ve giriş seviyesi oyun için ideal olan daha fazla premium özellik sunuyor. Tüm modeller, i3’ten i7’ye kadar değişen Intel Core işlemciler tarafından desteklenmektedir ve modellerin yapılandırması ve fiyatlandırması aşağıdaki gibidir:

Nuvobook S1: Intel Core i3 + 8 GB RAM + 256 GB SSD = Rs 27990

Nuvobook S2: Intel Core i3 + 8 GB RAM + 512 GB SSD = Rs 29990
Nuvobook V1: Intel Core i5 + 8 GB RAM + 512 GB SSD = Rs 34990
Nuvobook Pro: Intel Core i7 + 16 GB RAM + 512 GB SSD = Rs 46990

Dizüstü bilgisayarlar, Full HD IPS Ekrana sahip ince ve hafif alüminyum alaşımlı metal gövdeye sahiptir – S1, S2, V1 için 15,6 inç ekranlar ve Pro modeli için 14 inç ekranlar. Ekran ayrıca 300 nit’e kadar parlaklık ve %100 sRGB özelliklerine sahiptir. Tüm modeller, 10 saate kadar pil ömrü sağlayan 4825 mAh pil ile donatılmıştır ve 65 W hızlı şarj, 1 saatte %60 şarj olanağı sağlar. Dizüstü bilgisayarlar ayrıca, kişinin tüm eğlence ihtiyaçları için yüksek kaliteli ses sağlayan tescilli Wings Signature Maxx ses özelliğine sahip yerleşik dörtlü hoparlörle birlikte gelir.

Flipkart Elektronik, Ev Aletleri ve Özel Markalar Başkan Yardımcısı Jagjeet Harode şunları söyledi: “Flipkart olarak çabamız, yenilikçi çözümleriyle pazarı yeniden şekillendiren, yerli markaları desteklemektir. Nuvubook dizüstü bilgisayarları için Wings ile ortaklık yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Nuvobooks’un yeniliğe, şık tasarıma ve kaliteye odaklanması, müşterilerimize elektronik kategorisinde geniş bir ürün yelpazesini uygun fiyatlarla sunma ve kategorinin çok daha geniş bir kitleye erişimini önemli ölçüde iyileştirme değerlerimizi yansıtıyor.”

Wings’in kurucu ortağı Nishit Sharma şunları söyledi: “Nuvobook serisinin lansmanı, bizi bugüne kadar bir marka olarak yolculuğumuza taşıyan aynı ilkeler üzerine inşa edildi: şık, modaya uygun tasarımlara ve son derece uygun fiyatlara sahip birinci sınıf, zengin özelliklere sahip teknoloji ürünleri. Kategorideki küresel oyuncularla doğrudan rekabet etmek isteyen yerli bir Hint markası olmaktan son derece gurur duyuyoruz.”

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9