Kıyamet CennetiTikTok’ta patlayan, yakında çıkacak olan çok oyunculu kıyamet flört sim’inin nihayet Steam’de çıkış tarihi var. Lemonade Flasbang’ın geliştirdiği oyun, nefis absürt karakterleri ve güzel sanat tarzıyla TikTok’ta dolaşıyor ve yeni açıklanan çıkış tarihini beklerken, kendiniz de ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Devam et, istediğini biliyorsun.

Bu, ortaya çıktığında PC’deki en iyi flört simülasyonlarından biri olabilir, 100’den fazla farklı son ve on iki romantik karakterin tümü ile arkadaş olmanızı da içeren 400 senaryo. Açıkçası Kıyamet Cenneti’ni elime geçirmek için sabırsızlanıyorum.

Ancak bu sadece saçma karakterlerle çıkmakla ilgili değil, çünkü her gün konuşmayı seçtiğiniz karakterlerden istatistikler, öğeler ve beceriler kazanacaksınız ve bunun birkaç turundan sonra aslında uygun RPG patronlarıyla savaşmak zorunda kalacaksınız. en çok birlikte olmak istediğiniz karakterlerin sevgisini ve soğuk omuzlarını dengelerken.

Belki de çalmayı seven bir esnafla ya da kaybetmeyi göze alamayan emekli bir kahramanla aşk yaşamak sizin için yeterli değil? Öyleyse, diğer üç oyuncuyla takım kurabilir ve bir tür kaotik flört DnD macerası olarak Kıyamet Cenneti’nden geçebilirsiniz. Her oyuncunun NPC’lerle ilgili konuşmaları ve seçimleri genel hikayeyi de etkileyecek ve hepinizi oyunun sonuna taşıyacak.

Daha fazla ikna etmeye ihtiyacınız olabilir ve eğer öyleyse, balık kafası ve yengeç kolları olan meraklı bir adam, miğferinde kemirgen olan bir astronot veya bir tür samuray kurbağa adam olarak oynama fırsatının bunu sizin için yapması gerektiğini düşünüyorum. Doomsday Paradise hakkında gördüğüm her şey son derece tuhaf ve bu da onu, kendimi oynarken görebildiğim türden bir oyun haline getiriyor.

TikTok’ta Kıyamet Cenneti’ni takip ediyorsanız veya kıyamet sırasında vampirler, canavarlar ve hatta bir örümcek kraliçesi ile geçen azgın bir flört simülasyonunun sesini beğendiyseniz, o zaman nihayet elimizde olduğunu duyduğunuza sevineceksiniz. bir çıkış tarihi. Kıyamet Cenneti 8 Kasım Çarşamba günü 15$ karşılığında Steam’e geliyor.

Kıyamet Cenneti bile var Steam’deki demo hemen şimdi ücretsiz olarak deneyebileceğinizi, böylece flört simülasyonunu Kasım ayından önce deneyebilirsiniz.

Bu arada, Doomsday Paradise öncesinde en iyi çok oyunculu oyunları ve RPG oyunlarını bir araya getirerek bu türleri flört simülasyonlarıyla bir araya getirdik.oyun-2