Yeni Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro dün Almanya’da resmi olarak tanıtıldı. Çinli üreticinin başarılı “yarı amiral gemisi” Xiaomi 12T’nin halefi ile ilgileniyorsanız, 11 Ekim’e kadar çeşitli erken kayıt promosyonlarından yararlanabilirsiniz. nextpit size neler bekleyebileceğinizi ve en ucuz teklifi nereden alabileceğinizi söyler.

Akıllı telefonunuzda iyi bir kamera, iyi bir performans ve güçlü bir ekran arıyorsanız kesinlikle yeni Xiaomi 13T serisine daha yakından bakmalısınız. Size daha fazla teşvik sağlamak amacıyla üretici, 11 Ekim’e kadar verilen siparişler için bazı bonuslar sunuyor.

Xiaomi 13T Serisi Maliyeti

Modeli Depolama alanı Perakende fiyatı Mi Mağazasına
Xiaomi 13T 256 GB €649,90 Mağazaya*
Xiaomi 13T Pro 256 GB €799,90 Mağazaya*
512GB €899,90 Mağazaya*
1TB €999,90 Mağazaya*

Her zamanki gibi yeni akıllı telefonları Mi Store’dan edinebilir ve burada Mi Puanlarınızı kuponları güvence altına almak için de kullanabilirsiniz. Amazon veya MediaMarkt gibi seçilmiş ortak mağazalarda ayrıca Xiaomi 13T modellerini RRP fiyatlarıyla güvence altına alabilir ve Redmi Pad SE’yi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Onsuz yapmak istiyorsanız akıllı telefonu Alza veya Galaxus gibi diğer mağazalardan daha ucuza alabilirsiniz.

İçindekiler:

Mi Store’dan Xiaomi 13T serisini satın alın

Üreticinin mağazasında, Mi Mağazası*, çok sayıda erken kayıt promosyonu alacaksınız. Her iki model de halihazırda mevcuttur ve Alp mavisi, siyah ve çayır yeşili arasından seçim yapabilirsiniz. Standart versiyonda Xiaomi 13T’yi seçerseniz 20 Euro’luk kuponu güvence altına alabilirsiniz. Üstelik 175 euro değerinde ücretsiz Redmi Pad SE var ve Xiaomi’ye gönderirseniz eski cihazınız için 100 euroya kadar ödül alacaksınız.

Ayrıca Xiaomi 13T Pro’yu Xiaomi’den de alabilirsiniz ve burada daha da fazla promosyon bonusu sizi bekliyor. 256 GB cihaz hafızasına sahip sürümü seçerseniz, bonus olarak Xiaomi Smart Band 7 Pro (test için) alacaksınız. Daha büyük olan iki versiyon size bir Redmi Pad SE verir. Kodu kullanırsanız Pro sürümü için 50 Euro tutarında bir kupon da bulunmaktadır. “XIAOMI13TPRO” Sipariş sürecinde girilir.

Elbette eski cihazınız için burada da 100 Euro’ya kadar bir takas bonusu geçerli. Ancak Alp Mavisi versiyonunun yalnızca 6 Ekim’den itibaren teslim edileceğini lütfen unutmayın.

Amazon’da Xiaomi 13T, MediaMarkt & Co.

Çeşitli ortak mağazalar da Xiaomi 13T’yi ek olarak sunuyor. Redmi Pad SE’yi Amazon, MediaMarkt ve Saturn’den de alabilirsiniz, ancak kupon alamazsınız. Aynı durum Otto çevrimiçi mağazası için de geçerlidir. Almanya ve Otto’daki en büyük elektronik mağazalarında siyah ve çayır yeşili renkleri ile sınırlıdır ancak tablet için üç renkten birini seçebilirsiniz. Amazon ise üç rengi de sunuyor.

Cihazları başka bir satıcıdan satın alırsanız kuponlardan vazgeçeceksiniz, aksi takdirde aynı bonusu ücretsiz bir tablet olarak alacaksınız. Sizin için Xiaomi 13T’nin mi yoksa Xiaomi 13T Pro’nun mu daha iyi olduğundan emin değilseniz bizimkine bir göz atmak en iyisi İki akıllı telefonun karşılaştırılması.

Amazon’da Xiaomi 13T Pro, MediaMarkt & Co.

Pro modelini seçerseniz Amazon, MediaMarkt ve Co.’da da bir öncekinde olduğu gibi benzer erken kayıt promosyonları bekleyebilirsiniz. Mi Mağazası. Ancak burada da sınırlısınız. Çünkü fiyatta doğrudan bir indirim söz konusu değil ve 256 GB depolama alanına sahip en küçük versiyon bile partner satıcılarda bulunmuyor. Amazon’un kendisi yalnızca 512 GB depolama sürümünü sunarken, Otto ve MediaMarkt’ın stoklarında hala 1 TB’lık sürüm bulunuyor.

Resmi bir Xiaomi iş ortağından satın alırsanız önerilen perakende satış fiyatını ödersiniz. Ancak farklı renklerde Xiaomi Redmi Pad SE ile en iyi Xiaomi akıllı telefonlarından birini satın alabilirsiniz. Ancak MediaMarkt/Saturn’deki kota neredeyse dolmak üzere, bu nedenle hızlı hareket etmelisiniz.

Bonussuz daha heyecan verici teklifler

Erken kayıt bonusundan vazgeçerseniz ve tablet satın almak istemiyorsanız, yeni Xiaomi 13T cihazlarını diğer çevrimiçi mağazalardan da sipariş edebilirsiniz. Alza zaten standart versiyonu 599 Euro karşılığında sunuyor. Perakendeci, en erken teslimat tarihi olarak 29 Eylül’ü belirtiyor ve diğer perakendecilere göre en ucuz olanı. Ancak bu geçerli fiyat için geçerli değil çünkü Redmi Pad SE’nin maliyeti en az 175 avro.

Galaxus ise 512 GB cihaz hafızasına sahip Pro sürümü için güncel en düşük fiyata sahip. Burada Mi Store’da olduğu gibi yalnızca 849,90 Euro ödersiniz. Ancak Galaxus’ta ücretsiz tablet fırsatını da kaçırırsınız ve iki ila dört haftalık bir teslimat süresi beklemek zorunda kalırsınız.

Bu seneki erken kayıt kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? İnternette başka heyecan verici teklifler buldunuz mu? Yorumlarda bize bildirin!genel-27