Cuphead, 29 Eylül’de Xbox ve Windows PC için bir yıldönümü güncellemesi alıyor. Bu güncelleme yalnızca Xbox ve Windows için geçerli ve diğer platformlara gelip gelmeyeceğine dair bir bilgi yok.

Buna göre Xbox KablosuGüncelleme, sanat galerisi, müzik çalar ve kamera arkası video oynatıcı içeren yeni bir Bonus menüsüyle birlikte geliyor. Daha önce yayınlanmamış konseptler ve sanat eserlerinin yanı sıra 86 şarkıdan oluşan Cuphead film müziğinin tamamını içeren güncellemeye 100’ün üzerinde yüksek çözünürlüklü fotoğraf eklenecek. Oyuncular menüler arasında gezinirken, Kris Maddigan’ın yeni bir MIDI demo parçası arka planda çalacak.

Şimdi oynuyor: Cuphead: Lezzetli Son Ders Gizli Patron Oynanışı

Studio MDHR eş direktörü Chad Moldenhauer, “Cuphead yolculuğumuz gerçekten Xbox’ta piyasaya sürülmesiyle başladığı için bunu oyunun yıl dönümünde Xbox topluluğumuza bir hediye olarak vermenin eğlenceli olacağını düşündük” dedi. bu her zaman işe yaramıyor ama güncellemeye yönelik tüm testlerimiz ve sonlandırma çalışmalarımız, oyunun altıncı doğum gününde piyasaya sürülmesine yetecek kadar zaman tanıyarak tamamlandığı için şanslıydık!”

Cuphead ilk olarak 2017 yılında Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü. Daha sonra PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e geldi. Oyunun Xbox’ta büyük bir başarı yakaladığı göz önüne alındığında, bu sürüm için bir yıldönümü güncellemesi mantıklı geliyor ancak Studio MDHR, bunun PlayStation veya Switch’e geleceği konusunda hiçbir şey söylemedi.

Cuphead’in uzun zamandır beklenen DLC’si The Delicious Last Course 2022’de yayınlandı. GameSpot’un Cuphead incelemesinde şöyle demiştik: “Cuphead uzun süredir geliyor ve tüm platformlarda ilk vaatlerini yerine getirdiğini görmek harika. Bakılması çok güzel ve mükemmel bir müzikle, geliştiricilerinin açıkça saygı duyduğu dönemi kusursuz bir şekilde yakalıyor. Aynı zamanda hiçbir darbe almayan yoğun bir aksiyon oyunu.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1