En iyi CS2 hassasiyet ayarları nelerdir? Kurulumunuz ve oyun tarzınız için mükemmel rakamları çevirerek, bu son derece rekabetçi taktiksel nişancı oyununda oyun potansiyelinizi katlanarak artıracaksınız. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olduğundan, buna ayak uydurabilmek için elde edebileceğiniz her avantaja ihtiyacınız olacak. Her ne kadar kendi tatlı noktanızı bulmak için oyun içi ayarlarınızı kurcalamanız her zaman tavsiye edilse de, başka bir kişi için işe yarayan şeyi temel olarak kullanmanın hiçbir zararı yoktur: kendi bilgi toplama görevinizin temeli. Milyonlarca hevesli oyuncunun geniş bir donanım yelpazesi kullanması nedeniyle en iyi CS2 hassasiyet ayarları farklılık gösterecektir. Bunlarla rekabetçi bir kuyruğa girmeyin.

Aşağıdakilere uygun daha bilge sözler için şuraya göz atın: en iyi CS2 bağlamaları iki popüler eylemi tek bir eylemde birleştirmek veya en iyi CS2 artı işareti kodları. Ve eğer kullanmıyorsanız hassasiyet ayarlarınızın pek bir anlamı olmayacaktır. Maksimum FPS için en iyi CS2 ayarları. Son olarak, bu ayarları aşağıdakilerle eşleştirmeyi düşünün: Logitech’in yeni profesyonel espor kulaklığı Tam bir paket için.

En iyi CS2 hassasiyet ayarları

Önünüze geçmeden önce en iyi CS2 hassasiyet ayarlarının birçok şeye bağlı olduğunu unutmayın. Çözünürlük ve en boy oranı, yenileme hızı, yoklama hızı ve hatta oynadığınız yüzey veya farenizin üzerindeki ayakların durumu bile nişan alma işleminizi etkileyecektir.

Bu ayarlar yalnızca bir referans noktası olarak dikkate alınmalıdır. Donanımınız için mükemmel CS2 hassasiyet ayarlarını bulmak için ihtiyaç duyduğunuzda ince ayarlar yapın.

Yeni Counter-Strike oyuncuları için en iyi CS2 hassasiyet ayarları

Başka bir FPS oyunu oynadıktan sonra CS2’ye katılmak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey mevcut oyununuzun hassasiyet ayarlarını sizin için en iyi CS2 hassasiyet ayarlarına dönüştürmektir.

Her oyun, kullandığınız hassasiyet ayarlarını hesaplamak ve görüntülemek için oldukça farklı yöntemler kullansa da, aşağıdaki gibi harici bir araç kullanabilirsiniz: Kovaak’ın Hassasiyet Eşleştiricisi Bir oyunun ayarlarını diğerinde kullanabileceğiniz bir formatta görüntülemek için.

Overwatch’tan CS2’ye hassasiyet ayarları

Örnek olarak, Dallas Fuel takımının 2022’de ligi kazanmasına yardımcı olan çeşitli Overwatch oyuncularının hassasiyet ayarlarını dönüştürmek için bu aracı kullandık.

oyuncu Yoklama Hızı (Hz) DPI Hassasiyet (Aşırı Gözlem) Hassasiyet (CS2 – Dönüştürülen)
HanBin 1000 800 5.0 1.5
Doha 1000 800 7.3 2.19
SP9RK1E 1000 800 6.75 2.025
Edison 1000 1500 2.3 0,69

Profesyonel Counter-Strike oyuncuları için en iyi CS2 hassasiyet ayarları

Büyük ligdeki çoğu CS2 profesyonel oyuncusu düşük hassasiyet ayarlarını kullanır. Nişangahları üzerinde mutlak kontrol sağlamak için oyun içinde kısa, hızlı el hareketleriyle uzun mesafeleri kat etmek yerine fiziksel fareyi daha uzağa hareket ettirmeye güveniyorlar.

CS2 duyarlılığının diğer çeşitli ayarlar ve donanım hususlarıyla ilişkili olarak işleyişi nedeniyle, deneyimlerini daha doğru bir şekilde yeniden oluşturmak için bir profesyonelin oyun içi duyarlılığının yanı sıra kullandığı oylama oranını ve DPI’yi de dahil edeceğiz.

Keskin nişancılar için en iyi CS2 hassasiyet ayarları

Bir keskin nişancıyla veya hızlı dürbünle yaklaşan hedeflerle uzun mesafeleri kat etmeye çalışıyorsanız kullanmak isteyeceğiniz ayarlar buradadır.

oyuncu Yoklama oranı (Hz) DPI Duyarlılık
s1imple 1000 400 3.09
karaca 1000 800 1.04

Tüfekler ve SMG’ler için en iyi CS2 hassasiyet ayarları

Standart bir tüfeğin dengeli yaklaşımını tercih ediyorsanız çeşitli profesyonel oyuncular tarafından kullanılan şu en iyi CS2 ayarlarına göz atın:

oyuncu Yoklama oranı (Hz) DPI Duyarlılık
Yağmur Uyandıran 1000 400 2.20
karaca 4000 400 1.85

CS2’de nişan alma neden kötü geliyor?

Counter-Strike 2, CSGO ile aynı fare hassasiyeti ayarlarını kullanmasına rağmen çok sayıda rapor Oyuncuların eski ayarlarının yeni oyunda pek doğru gelmemesi.

Bu tamamen kişiye bağlı gibi görünüyor ve hatta daha yeni bir motora geçiş de dahil olmak üzere CSGO’dan CS2’ye geçişle değiştirilmiş olabilecek hemen hemen her ayardan kaynaklanabilir.

Hassasiyet, çözünürlük, yenileme hızı ve grafik ayarlarınızın önceki tercihlerinizin yanı sıra farenizin DPI ayarları ve Windows tercihleriyle uyumlu olduğunu doğruladıysanız, oyun içinde hassasiyetinizi artırmayı deneyebilirsiniz.

Bir oyuncunun daha önce 1,5 kullandıktan sonra 2,1’e yerleşmesiyle eski güvenlik ağınızdan geçiş yapmak doğru gelebilir.

Yukarıdaki ayarları takıp birkaç maçta dayak yemeden önce bazı son dakika CS2 kılavuzları için nasıl yapılacağını bilmek isteyebilirsiniz. Counter-Strike 2 görünümleri bu sefer çalış. Benzer şekilde, yeni rekabetçi mod da bilmek isteyeceğiniz anlamına geliyor Counter-Strike 2’deki her harita elinizin arkası gibi.oyun-2