2022’nin başlarında piyasaya sürülen Galaxy S21 FE telefonunun gecikmiş devamı ve 2021’in tek boyutlu Galaxy Tab S7 FE’sinin izinden giden bir değil iki farklı Fan Edition tabletine ek olarak Samsung, ilk kez resmi olarak tanıtmaya hazırlanıyor. FE markalı kulaklıklar yakında satışa sunulacak.

Bunu uzun zamandır biliyoruz, çünkü şirket sadece uygun bir isme sahip olan Galaxy Buds FE’nin yakında piyasaya çıkacağına dair ipuçları vermekle kalmadı, aynı zamanda hem bu resmi pazarlama adını hem de bir sonraki Galaxy Buds FE’nin ayırt edici tasarımını zamanından önce onaylayacak kadar ileri gitti. AirPods, erişimi kolay kullanım kılavuzunda rakip oluyor.
Bundan sonra, inandırıcı bir fiyat söylentisi ve iki renkli süper yüksek kaliteli görsel sızıntısı, burada açıklanacak pek bir şeyin kalmadığını düşünürsünüz… ve bunu düşünmekte kesinlikle haklısınız. Ancak Samsung’un heyecan yaratma kampanyası henüz sona ermedi ve dünyanın bir numaralı akıllı telefon satıcısı bugün bu amaçla Amazon’dan biraz yardım alıyor. Özellikle Amazon’un Hindistan şubesi, müşterilerini yaklaşmakta olan Galaxy Buds FE konusunda heyecanlandırmak ve onları kullanılabilirlik güncellemelerinden haberdar etmek istiyor gibi görünüyor.
Bu bölgelerde yaşıyorsanız ve bu şüphesiz uygun fiyatlı kulaklıkların tam olarak neyle ilgili olduğunu merak ediyorsanız, bildirimler için hemen buradan kaydolun ve ne zaman satışa çıkacaklarını öğrenin.

Amazon.in, Galaxy Buds FE adını (bir kez daha) doğrulamaktan çekinmese de, son zamanlarda söylentilere konu olan özellik ve yeteneklerin hiçbiri, bu yazının yazıldığı sırada aslında e-ticaret platformunda listelenmiyor. Bunun yerine, potansiyel alıcılar yalnızca “birinci sınıf ses kalitesi”, “mükemmel dinleme deneyimi” ve “güçlü baslarla zengin ses” gibi belirsiz görünen reklam iddialarıyla karşı karşıya kalıyor.

Görünüşe göre tüm bunlar “herkes için” geçerli olacak, bu da kulağa çok spesifik gelmiyor ama makul fiyatlandırmanın ince bir ipucu olabilir. Galaxy Buds FE’nin ABD’de 99,99 dolara, Hindistan’da ise muhtemelen daha da ucuza mal olacağı yönünde söylentiler var, bu nedenle muhtemelen süper premium AirPods Pro 2 ve Galaxy Buds 2 Pro ile rekabet etmek yerine piyasadaki en iyi bütçeli kablosuz kulaklık başlığı için teklif verilecek. veya Sony WF-1000XM5.
Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE Plus hakkında bildiklerimize dayanarak, bu gerçek kablosuz yavruların 4 Ekim’de resmi olarak resmiyet kazanması mümkün; Google’ın Pixel 8, 8’i de tanıtmasının beklendiği göz önüne alındığında bu pek de iyi bir zamanlama gibi görünmüyor Pro ve Pixel Watch 2 aynı tarihte. Neyse ki Samsung için önümüzdeki hafta piyasaya sürülen yeni Pixel Buds neslini görme şansı en iyi ihtimalle zayıf.telefon-1