Bu Ekim ayında Google’ın yeni Pixel 8 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor; ancak en azından şu anda Pixel 7 daha iyi bir anlaşma ve tüm ilginizi ve paranızı hak ediyor.

Şu anda, önde Piksel 8Amazon UK, 128 GB’lık versiyonunu sunuyor Piksel 7 Obsidian’da %33’lük inanılmaz bir indirimle, bu fırsattan yararlanırsanız bu harika telefonun fiyatında 200 £ gibi muazzam bir İNDİRİM anlamına gelecektir.

Yapay zeka destekli Tensor G2 yonga seti ve 8 GB RAM ile Piksel 7 inanılmaz bir performansa sahiptir ve yoluna koyduğunuz her şeyin üstesinden gelebilir.

Ayrıca, Piksel 7Gerçek bir Pixel telefon olarak 60 fps çözünürlükte 4K’ya kadar video kaydı da yapabilen 50 MP ana kamerasıyla güzel fotoğraflar çekiyor. Ayrıca bir Pixel telefon olarak, videoları ve fotoğrafları daha da geliştirerek onları Instagram profiliniz için inanılmaz ve mükemmel hale getiren Google’ın yazılım büyüsünden yararlandığını da unutmayalım.

Mükemmel performansına ve kameralarına ek olarak, Piksel 7 harika pil ömrü sunuyor. 4.355mAh’lik bir bataryaya sahiptir ve bu da şarj için herhangi bir kesinti olmadan gün boyunca size yardımcı olacaktır. Ancak güç hücrenizi gün bitmeden tüketseniz bile pit stop’unuz uzun sürmeyecek. Telefon, 30W’lık şarj cihazıyla pilini yalnızca 30 dakikada %50’ye kadar şarj edebiliyor.

Yani evet yeni Piksel 8 gelebilir ama Piksel 7 şu anda denemeniz gereken telefon. Mükemmel performansı, harika kameraları, güzel pil ömrü ve artık rakipsiz bir fiyat etiketi var. Tavsiyemiz: beklemeyin Piksel 8ve gidip bir tane al Piksel 7 bunun yerine Amazon İngiltere’de çok büyük indirim varken!telefon-1