Apple’ın iPad’lerinden ve Samsung’un Galaxy Tab’larından bıkıp farklı olmak, öne çıkmak isteyenler ama yine de üst düzey performansa sahip muhteşem bir tablete sahip olanlar artık Asus’un ROG Flow Z13 2’si 1 arada tabletinin temel modelini alabilirler. Amazon’dan fiyatına %34 indirim. Başka bir deyişle, hızlı davranıp bu harika fırsat için tetiği çekerseniz artık Intel Core i5 destekli ROG Flow Z13’ü 440$’lık inanılmaz bir indirimle edinme şansınız var.

Asus ROG Flow Z13, Windows 11 üzerinde çalışan bir oyun tableti/dizüstü bilgisayarıdır, dolayısıyla üzerinde PC oyunları veya uygulamaları çalıştırabileceksiniz. Ancak Intel Core i5 destekli sürüm Intel Iris Xe Graphics ile birlikte geldiğinden muhtemelen ağır oyunları en yüksek grafik ayarlarında çalıştıramayacaktır. Bununla birlikte, daha az zorlu oyunlar oynayabilmeniz gerekir.

Asus ROG Flow Z13’ün temel versiyonunun, oyun tabletinden ziyade yeni ve güçlü bir cihaz arayışında olan kişiler için daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. İçerideki i5 işlemci iyi bir performans sunar ve yerleşik 16 GB RAM, zorlu uygulamaları sorunsuzca çalıştırmak için yeterli ateş gücüne sahip olmanızı sağlar. Tablet ayrıca 512 GB depolama alanına sahiptir, bu nedenle dosyalarınızı depolamak için bol miktarda boş alana sahip olmanız gerekir.

Ayrıca kutunun içinde çıkarılabilir bir RGB klavye bulunur; bu da ayrı olarak satın almanıza gerek kalmayacağı için ekstra tasarruf elde edeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca tablet, Full HD (1920×1200) çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip 13,4 inçlik büyük bir ekrana sahip ve bu da cihazın daha şık görünmesini sağlıyor. Güzel ekranıyla Asus ROG Flow Z13, iş, oyun ve hatta Netflix’i art arda izlemek için mükemmeldir.

Gördüğünüz gibi giriş seviyesi Asus ROG Flow Z13 bile pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Ve şu anda, Amazon’un mevcut inanılmaz indirimiyle bu cihaz gerçek bir pazarlık. Ancak teklif bir noktada sona erecektir. Bu nedenle, fırsatınız varken yepyeni Asus ROG Flow Z13’ü indirimli olarak almanız şiddetle tavsiye edilir.telefon-1