Kalemi ve makul bir fiyat etiketi iliştirilmiş 5G’ye hazır bir akıllı telefon mu arıyorsunuz? Amazon sizi korudu. Moto G Stylus 5G (2023) için harika bir fırsat şu anda satıcıda yayında. Cihaz %25 daha ucuz, bu da 100 dolara denk geliyor ve telefonu en iyi fiyata indiriyor. Uygun fiyatlı hakkında konuşun! Bu arada, anlaşma kutudan yeni çıkmış değil. Aslında birkaç haftadır yayında. Başka bir deyişle, avantajlardan yararlanmak için fazla zamanınız olmayabilir. Bu nedenle, kalem kullanan Motorola akıllı telefonunu en iyi fiyata almak istiyorsanız hızlı hareket etmenizi öneririz.

Moto G Stylus 5G (2023), doğru fiyata çok yönlü olmayı vaat ediyor. Kutudan çıkan Android 13, 5G bağlantı, 6,6 inç 120 Hz FHD+ ekran, Dolby Atmos ile geliştirilmiş hoparlör sistemi ve tabii ki yaratıcılığınızı bastıramadığınız zamanlar için bir kalemle birlikte geliyor.

Bu kötü çocuk, işle ilgili son derece zorlu uygulamaları veya oyun başlıklarını ona attığınızda tökezleyebilir. Ancak çok fazla zorlamazsanız iyi bir performans sunması gerekir. Entegre Snapdragon 6 Gen 1, bulabileceğiniz en yeni veya en yetenekli SoC değil. Yine de fiyat aralığına göre kesinlikle etkileyici.

Moto G Stylus 5G (2023) ile çektiğiniz fotoğraflar ve videolar da harika olmalıdır. Motorola, telefonu UltraPixel teknolojisine sahip 50MP birincil kamerayla donattı. Temel olarak bu teknoloji, sensöre daha fazla ışığın ulaşmasını sağlayarak fotoğraflarınızın canlı ve net olmasını sağlar. Gece maceralarınız da gözden kaçmayacak; cihazın Gece Görüşü moduyla güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Yüzlerce fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız endişelenmeyin; Motorola telefonun ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar çok depolama alanı var. Aynı zamanda sağlam bir pil ömrüne de sahiptir. Tipik bir Motorola modası haline gelen şekilde, tek şarjla yaklaşık iki gün dayanacağı söylenen 5.000 mAh’lik bir cihaza sahip oluyorsunuz.

Genel olarak, bu piyasada bulabileceğiniz en iyi kalem kullanan Android telefon olmasa da, fiyat ve performans arasında sağlam bir denge sağlıyor. İki kere düşünmeyin ve çok geç olmadan Amazon’un müthiş indiriminden yararlanmak için tetiği çekin.telefon-1