Torras’ın tanıtım yazısı: Bu hikayede ifade edilen görüşler PhoneArena’nın pozisyonlarını yansıtmayabilir!

Apple’ın yeni iPhone 15 serisi artık çıktı ve siparişe hazır! Daha önce olduğu gibi, bu bayrak gemilerinin sırtlarında, diğer manyetik aksesuarlarla eşleştirildiğinde en iyi şekilde parlamalarını sağlayan bir MagSafe halkası bulunur. Eller serbest veya kolay tutuş özellikleri sunarak yeni iPhone deneyimini kolaylaştırın.
Yenilikçi bir destek standı deneyimi sağlayan Upro Ostand kılıfları ve hızlı şarj için güçlü kilitleme (18 N) ve diğer MagSafe aksesuarlarınız için uygun işlevsellik sağlayan Halbach dizisindeki mıknatıslarla Torras tam da bu noktada devreye giriyor.

Aşağıdaki kılıfların her birinde, telefonu güvenli bir şekilde tutmanıza olanak sağlamak için O-halkası olarak da kullanılabilen, geri çekilebilir bir destek ayağı bulunur. Bazıları daha ince bir profil sağlarken diğerleri daha koruyucudur veya Ostand’dan daha fazla açıya izin verir.

Torras Upro Ostand

Varsayılan Upro Ostand modeli tüm temel özellikleri ince bir pakette sunar. Mat yüzeyi, şık bir hisle birlikte yumuşak bir dokunuş sağlar. Dava, konuya neredeyse hiç hacim katmıyor iPhone 15, yine de 8 ft yükseklikten mil spesifikasyonlarına uygun düşme testlerini geçmiştir. Arkadaki metal halka, güçlü 18 N mıknatıs dizisini tutar ve MagSafe standlarına, disklere ve güç bankalarına mükemmel uyum sağlar. Anında bir kickstand’a dönüştürmek için çevirebilirsiniz.

iPhone’u destekleyebileceğiniz açı son derece ayarlanabilir; bu nedenle ister yatay olarak izlemek isteyin, ister dikey modda video görüşmesi yapın; bu sizin için işe yarayabilir. Ek olarak, mükemmel selfieyi oluşturmak için herhangi bir yere yerleştirebilir, hatta herhangi bir senaryoda eller serbest kullanım için metal bir kapıya, buzdolabına veya başka herhangi bir şeye yapıştırabilirsiniz.

Torras Upro Ostand R

Yukarıdaki Ostand ile aynı formül, ancak ek bir değişiklikle: Upro Ostand R’nin arkasında sabit olmak yerine dönen bir halka bulunur.

Bu, hassas açı ayarı için daha fazla fırsat sunar. Ancak aynı zamanda, telefonu yanınızda taşırken parmaklarınızın içinden geçmesi için halkayı yana doğru döndürmenize de olanak tanır. Her zaman elinize güvende olduğundan, yeni ve parlak iPhone 15 Pro’nuzu düşme endişesi olmadan kullanın.

Ancak korkmayın, dönen halkanın içinde herhangi bir metal yüzeye, şarj cihazına veya MagSafe aksesuarına güçlü bir şekilde tutunması için aynı mıknatıs düzenine sahibiz.

Torras Upro Ostand SS

Yukarıdaki kılıflar oldukça koruyucudur ancak yine de işleri ince tutmayı amaçlamaktadır. Korumanızı iki katına çıkarmak istiyorsanız Upro Ostand SS, kasa çerçevesinin etrafına görünür bir hava yastığı ekler. Telefon çarpıldığında şokların %98’ini absorbe ettiği test edilmiştir ve düşme koruması artık telefonun çerçevesini, kameralarını ve ekranını koruyarak 5 metreye kadar çıkmaktadır.

Hala yumuşak mat kaplamalı yarı saydam bir tasarımdır, bu nedenle tutuşunuzu geliştirir ve titanyumun iPhone 15 Pro gizli ve abartısız bir şekilde ortaya çıkıyor.

Elbette Ostand serisine adını veren flipstandın aynısı burada da mevcut. Böylece eller serbest olarak programları izleyebilir, oyun oynayabilir veya video görüşmeleri yapabilirsiniz.

Torras kasalarını Amazon’da satın alın

Kodu kullan telefon arenası için 15 indirim!telefon-1