Hiçbir şey şık ve benzersiz ürünlerini kitlelerle buluşturma hedefiyle geçen ay CMF alt markasını tanıtmadı. Kısa bir süre önce üç CMF ürünü sızdırılmıştı: bir akıllı saat, bir çift kablosuz kulaklık ve bir hızlı şarj cihazı.

Bugün Hiçbir Şeyin alt markası Hindistan’da ilk üç ürününü piyasaya sürdü. Birinci sınıf ürünlerin niteliklerini taklit etmek üzere özel olarak tasarlanan CMF Buds Pro, CMF Watch Pro ve CMF Power 65W GaN şarj cihazı, tasarım ve teknik özellikler söz konusu olduğunda çok az taviz verir.

Yepyeni CMF Watch Pro, 410 x 502 piksel çözünürlüğe sahip 1,96 inç AMOLED ekrana sahiptir. Dahili GPS ile birlikte gelir ve gerçek zamanlı kalp atış hızı ve kan oksijen doygunluğu takibi özelliğine sahiptir.

Akıllı saat, her türlü antrenman ve spor takibi özelliğinin yanı sıra doğrudan bileğinizden arama yapma ve alma özelliğini de içeriyor. Fiyata gelince, CMF Watch Pro Koyu Gri ve Metalik Gri renklerinde sırasıyla yalnızca 4499 INR (55 $) ve 4999 INR (60 $) fiyatla satışa sunuluyor.

Öte yandan CMF Buds Pro, aktif gürültü engelleme desteği sayesinde yüksek kalitede ses vaat ediyor. Üstelik kablosuz tomurcuklar, ANC etkinleştirildiğinde yaklaşık 6,5 saat ve ANC olmadan en az 11 saat kullanım sunan büyük bir pille çalışır.

Akıllı saatten farklı olarak CMF Buds Pro, Hindistan’da üç farklı renkte satın alınabilecek: Koyu Gri, Açık Gri ve Turuncu yalnızca 3499 INR (40 $) karşılığında.

Son olarak, CMF Power 65W GaN şarj cihazı, aynı anda birden fazla cihazı şarj etmesine olanak tanıyan iki USB-C bağlantı noktası ve bir USB-A bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Daha da önemlisi, değişiklik Apple MFI uyumlu kablolarla kullanım için onaylanmıştır ve Samsung 9V2A, DCP, Apple 2.4A ve QC4.0+/3.0/2.0 gibi standart protokolleri destekler.

Hindistan’daki müşteriler yalnızca Turuncu renkli CMF Power 65W GaN şarj cihazını yalnızca 2999 INR (35 $) karşılığında satın alabilirken, dünyanın geri kalanı da bunu Koyu Gri renkte alabilecek.telefon-1