Dogtown sokaklarına ilk adım attığımda Cyberpunk 2077: Hayalet ÖzgürlükOyuncular, uzaktaki bir gökdelenin çatısına inen değerli ganimetlerin bulunduğu bir hava damlasını görecekler. Bu kargo deposu yerel savaş ağası Kurt Hansen’in mülküdür ve V, içerideki ganimeti almak için birlikleriyle savaşabilir. Ancak önce iniş alanına ulaşmaları gerekecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bir kez oynadıktan sonra Siberpunk 2077 tekrar ve tamamladım Hayalet Özgürlük Bölümlerin açılışında, geçici saklanma yerinizde Taylor ve Jacob ile karşılaşacaksınız. Her ikisi de Dogtown yerlisi olup kafalarını dinlendirecek bir yer arıyorlar ve V ya önce ateş edebilir ya da farklı bir yaşam düzenlemesi için pazarlık yapabilir. Jacob V’ye bu tarafa gelecek bir sonraki airdrop’u atmayı planladığını söyleyecek. Bu, oyunculara Kurt Hansen’den bir miktar ganimet çalabileceklerine dair bir ipucu veriyor.


Kurt Hansen’in Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’deki İlk Airdrop’una Nasıl Gidilir?

Ertesi sabah V aşağıya indiğinde Jacob’ı uzaktaki bir gökdelenin çatısındaki kırmızı duman bulutuna bakarken bulabilir. Jacob’la sohbet edebilirsiniz ve o da hava atılımını almak için parkur yapamayacağını ve V’nin onu kapmasından mutlu olduğunu açıklayacaktır. Bu oldukça yanıltıcıdır, çünkü parkura gerek yok ve başlamadan önce yapılacaklar listesine eklemeniz gereken hiçbir şey yok Hayalet Özgürlük.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty İlk Airdrop Harita Konumu

Çatıların arasından atlamaya çalışmak yerine, yukarıdaki haritada işaretli noktaya gidinBu, “AKEBONO” için büyük bir tabelanın hemen ötesinde. Burada V, binanın tabanında, onları hava damlasının indiği çatıya çıkarmak için solda işlevsel bir asansör bulabilir.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty V, Havadan Atılan Kargoyu Almak İçin Voodoo Boys ve Barghest Birliklerini Vuruyor

En tepede V, kendisini Hansen’in birlikleri ile Dogtown ve Pacifica’yı evi olarak gören başka bir çete olan Voodoo Boys’un üyeleri arasında üç yönlü bir çatışmanın ortasında bulacak.

Silah teçhizatınızı, tercihen bazılarıyla birlikte hazırladığınızdan emin olun. Hayalet Özgürlük yeni silahlar, çünkü bu zorlu bir mücadele olabilir. V aynı anda çetenin ve Hansen’in birliklerinin dikkatini çekecek ve hava yardımını talep etmek için her iki grubu da yok etmeniz gerekecek.

Kargo, Hansen’in iki askeri tarafından korunan küçük bir çatıda bulunabilir. V yeterince hızlı bir şekilde gökdelene doğru ilerlemezse havadan yardımın kaybolabileceğini belirtmekte fayda var, bu nedenle ganimeti almak için hızlı olmanız gerekecek.

Kurt Hansen’in Cyberpunk 2077: Phantom Liberty’deki Diğer Airdrop’ları Nasıl Bulunur?

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty V Gökdelen Airdrop'ından Ganimet İddia Ediyor

İlk airdrop, V’nin taşıma kapasitesini artıracak bir parça ve nadir bir siber güverte dahil olmak üzere büyük miktarda ganimet içeriyor. Neyse ki, oyuncuların bulabileceği tek airdrop bu değil. Dogtown’da yolculuk yaparken ara sıra yakınlarınıza havadan atılan benzer kargo kapsüllerini göreceksiniz.

Hepsi büyük ganimet içeriyor ve hak iddia etmeye değer; ancak onlara ulaşmak için biraz mücadeleye veya akıllıca çevresel bulmaca çözmeye de ihtiyaç duyabilirler. Sadece oynamak için yeni bir karaktere başladıysanız özellikle çabaya değer. Hayalet Özgürlük. Bir örnek, Hansen’in iki askerinin ateşi altındayken yakındaki bir çıkıntıya ulaşmak için yakındaki bir forkliftin kullanılmasıdır.

Ayrıca, Hansen’in birliklerinin, havadan atılanları yeniden yönlendirmek için doğaçlama teknoloji kullanan çöpçüler tarafından sürekli olarak hayal kırıklığına uğratıldığı, kargo üzerinde devam eden bir savaşa işaret eden veri parçalarını da bulabilirsiniz. Biraz ganimet elde etmek ve birkaç bilgi kırıntısı almak için harika olan eğlenceli bir yan aktivitedir. Cyberpunk 2077: Hayalet Özgürlük.

 • Cyberpunk 2077 oyun posteri

  Siberpunk 2077

  Bayilik:
  Siberpunk

  Platform(lar):
  PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Serisi X/S, Microsoft Windows

  Piyasaya sürülmüş:
  2020-12-10

  Geliştirici(ler):
  CD Projekt Kırmızı

  Yayıncı(lar):
  CD Projekt

  Tür(ler):
  Aksiyon RYO, Birinci Şahıs Nişancı

  Motor:
  REDengine 4

  ESRB:
  M

  Özet:
  Cyberpunk 2077, 1988’de Mike Pondsmith tarafından yaratılan evrende geçen bir aksiyon RPG/FPS oyunudur. Oyuncular, anılarını, oynanan ölü bir ünlünün anılarıyla yavaş yavaş yeniden yazmaya çalışan bir eklenti verilen, özelleştirilebilir bir ana karakter olan V olarak oynarlar. Keanu Reeves’in yazısı. Kahramanı hayatta tutmak için ikisinin birlikte çalışması gerekiyor. Oyuncular, görevleri tamamlarken, daha iyi hareket kabiliyeti için kendilerini geliştirirken ve açık şehirde yaşayan düşmanlarla yüzleşmek için silahlarını kişiselleştirirken kendilerini Night City’nin neon ışıklı, suç dolu ortamına kaptıracaklar. Temel oyun Phantom Liberty için bir genişletme paketi 2023 yılında piyasaya sürülecek.

  Platformlar:
  PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X ve Series S, Microsoft Windows, Google Stadia

  Yayıncılar:
  CD Projekt RED, CD Projekt

  Genişletme Paketleri:
  Hayalet Özgürlük

  Yayın tarihi :
  10 Aralık 2020

  Mod:
  Tek oyuncu

  Değerlendirme:
  7/10 Buhar; 9/10 IGNsinema-1