Daha önce de bildirdiğimiz gibi, Amazon’un şu anda Samsung’un en yeni kapaklı yıldızı Galaxy Z Flip 5 için gerçekten hoş bir anlaşması var ve 512 GB’lık modeli fiyatından 220 $ indirimle sunuyor. Yani eğer kapaklı katlanabilir modellerin hayranıysanız ve indirimli fiyata sahip olmak istiyorsanız bu fırsattan mutlaka yararlanmalısınız. Ancak tabletinizin yerini alabilecek bir telefon istiyorsanız, şu anda Amazon’da da satışta olan Galaxy Z Fold 5’i tercih etmenizi öneririz. Samsung’un son Fold 5’inin 256 GB’lık versiyonu %14 oranında düşüş yaşarken, 512GB modeli %13 indirimlidir. Hızlı bir hesaplamanın ardından, şu anda bu fırsattan yararlanırsanız, tercih ettiğiniz depolama seçeneğinden bağımsız olarak 250 ABD doları tutarında tasarruf elde edeceğiniz anlaşılıyor.

Gökada Z Katlama 5 Qualcomm’un mevcut en üst düzey mobil yonga seti olan Snapdragon 8 Gen 2 ile birlikte gelir ve 12 GB RAM içerir. Tüm bunlar, telefona inanılmaz bir performans kazandırıyor ve ağır görevleri yerine getirmesine ve en yeni mobil oyunları takılma veya başka sorunlar olmadan en yüksek grafik ayarlarında çalıştırmasına olanak tanıyor.

Ayrıca telefon, 50 MP ana kamerasıyla muhteşem fotoğraflar çekiyor ve 30 fps’de 8K’ya kadar video çekebiliyor. Yani tatiliniz sırasında çektiğiniz fotoğraflarınız ve videolarınız harika görünecek ve hiç şüphesiz Insta’da kırmızı kalpler toplayacaklar.

Gökada Z Katlama 5 yeni telefonunuzun sahip olmasını istediğiniz her şeyi ve daha fazlasını sunar. İnanılmaz performansı, güzel fotoğraflar çekme yeteneği ve açtığınız anda mini bir tablete dönüşmesiyle bu telefon, harcadığınız her kuruşa değer. Ve şimdi, Amazon’un mevcut indirimi sayesinde bu harika telefon daha uygun fiyata sizin olabilir, o yüzden bu fırsatı kaçırmayın ve yepyeni telefonunuzu kapın. Gökada Z Katlama 5 bugün Amazon’da indirimli fiyatla!telefon-1