Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone, altıncı ve son sezonunun başında yeni bir BlackCell DLC paketi alıyor. BlackCell DLC’si çok çeşitli şık kozmetiklerin yanı sıra 20 battle pass aşama atlama (PlayStation’da 25 atlama) ve diğer oyun içi öğeleri içerecek. Bu sezonun BlackCell geçiş kartının öne çıkan özelliği Valeria’nın robotik operatör görünümü ve onun Megabyte adlı mekanik köpek arkadaşıdır.

Bu yeni BlackCell geçişi 30$ karşılığında satışa sunulacak. Tüm Battle Pass kademe atlamalarına ek olarak, bu DLC paketi oyunculara 1.100 CoD Puanına, altı izli silah planına, iki araç görünümüne ve Valeria’nın yarı şeffaf dış görünüme sahip robot çeşidi “V4L3RIA” da dahil olmak üzere on operatör görünümüne erişim sağlayacak. ve robotik ses hatları.

BlackCell, 27 Eylül’de 6. Sezonla başlıyor. Modern Warfare 2’nin bu son sezonunda bir Cadılar Bayramı etkinliği, bir gece Al Mazrah haritası, Diablo mağaza paketleri, standart battle pass’ta bir Spawn geçişi ve daha fazlası yer alıyor.

Kampanya ayrıntıları, çok oyunculu haritalar, Zombiler ve daha fazlasını içeren Modern Warfare 3’e ilişkin önemli duyurularımıza göz atmayı unutmayın. Oyunun tam lansmanı öncesinde Modern Warfare 3 beta sürümünü Ekim ayında oynayabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.

oyun-1