Çocuklar yeni ve parlak oyuncakların peşinde koşarken, yetişkinler yeni şeyler için heyecan uyandıracak kadar da özel olmayan yeni aletlerden pek çok kez etkilenmişlerdir. Bunun yerine hamlelerini yapmak için doğru zamanı beklerler. Yeni bir akıllı saat almak istiyor ama fahiş fiyatlar ödemek istemiyorsanız Apple Watch Series 8 indirimde.

Apple Watch Series 8, neredeyse her açıdan Watch Series 9 kadar iyidir. Watch Series 9 ile aynı kondisyon takibi özelliklerine sahiptir ve çoğu insan için akıllı saat satın almanın başlıca nedeni budur.
Yani bir iPhone sahibiyseniz ve 2023 sona ermeden en iyi şeklinize kavuşmak istiyorsanız Apple Watch Series 8, şu anda alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biridir. Genellikle 399 dolara satılıyor ancak Best Buy fiyatından 120 dolar düşürdü, bu da onu 279 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor.
Giyilebilir ürünlerde genellikle bu kadar indirim yapılmadığından bu gerçekten harika bir fiyat.

Watch Series 8’in sizin için ne yapacağına gelince, yeni başlayanlar için her zaman en az bir aksesuar takacaksınız, bu yüzden kesinlikle daha havalı ve daha bir araya getirilmiş görünmenizi sağlayacaktır. Teknoloji ürünlerinin teknoloji dışı faydaları için beni takip edin.

Daha ciddi konulara gelecek olursak bu saatte sıcaklık, EKG, kalp atış hızı ve kandaki oksijen sensörleri bulunuyor. Ciddi bir çarpışma tespit ederse yardım çağıracak bir Çarpışma Tespiti özelliği bulunmaktadır. Yürüyüş gezileri sırasında içinizin rahat olmasını sağlayacak bir Pusula uygulaması da bulunmaktadır. Yüzerken bile giyebilirsiniz.

Kısacası, sağlığınızı korumak için özelliklerle dolu bir saate ihtiyacınız varsa, elbette marjinal olarak daha iyi olan Watch Series 9’a 399 dolar harcamayı tercih etmediğiniz sürece bu kesinlikle almanız gereken saattir.telefon-1