En yeni Forza Motorsport oynanışı ilginizi çekemedi mi? Biraz daha kaygısız bir şey arıyorsanız Mattel ve Milestone aradığınızı sunuyor. Bugün açıklanan Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged DLC ve lansman sonrası içerik yol haritası, yarışçıların oyunun Ekim ayındaki çıkışını takip eden aylarda alabilecekleri tüm ücretsiz ve ücretli DLC’yi ayrıntılı olarak açıklıyor.

İlgili Okuma: Hot Wheels ve Hızlı ve Öfkeli Crossover, İkonik Arabaları Turboşarjlı Hale Getiriyor

Hot Wheels 2 DLC’sini ve Lansman Sonrası İçerik Yol Haritası’nı Çıkardı:

Şu anda planlanan iki Sezon Geçişinin her birinden bekleyebileceğimiz şeyler şunlardır:

Sezon Bileti Cilt 1

İlk sezon bileti, her biri dört ekstra araç ve yarışçıların hızla geçebileceği yeni bir ortam içeren beş premium DLC ve iki Genişletme Paketi sunacak. DLC’ler arasında Fast X işbirliği ve Honda Modern Classics Paketi yer alıyor. İki Genişletme, 2005’teki Hot Wheels filmlerinin doğrudan DVD’ye aktarılan serisini temel alan AcceleRacers Genişletme Paketi ve Made in Italy Genişletme Paketi’dir. AcceleRacers’ın yıllar sonra biraz sevildiğini görmeyi seviyoruz.

Season Pass Cilt 1, oyunun çıkışından Ekim 2023’ten Şubat 2024’e kadar sürecek.

Sezon Bileti Cilt 2

sıcak tekerlekler turboşarjlı yol haritası

Season Pass Cilt 1’in ardından, ikinci sezon geçişi dört premium DLC ve başka bir 2 Genişletme Paketiyle birlikte geliyor. Bu sefer premium DLC’ler arasında Monster Trucks Paketi ve Mercedes-Benz Paketi yer alıyor. Bir canavar kamyonun bir yarışta bir spor arabanın karşısında nasıl duracağından pek emin değiliz ama sanırım Hot Wheels’ın büyüsü istedikleri kadar hızlı gidebilmeleridir.

Season Pass Cilt 2 için Genişletme Paketleri, Hızlı ve Öfkeli Genişletme Paketi ve Uzaylı Karşılaşmaları Genişletme Paketini içerir. Daha önce de belirttiğimiz gibi Genişletme Paketlerinin yeni ortamları içermesi planlanıyor. DLC’ye hangi Hızlı ve Öfkeli ortamının dahil edileceğini merak ediyoruz. Bu filmler her yerde, hatta uzayda bile, dolayısıyla hiçbir şey masadan kalkmıyor.

Oyunun Deluxe Sürümü ve Efsanevi Sürümü, her iki sezon geçişini de içeriyor ve halihazırda şu adreste ön siparişe açık: bu bağlantı. Mattel ve Milestone ayrıca tüm oyun sahiplerine ek ücretsiz içeriğin geleceğini de doğruladı.

Tüm bu Hot Wheels Unleashed 2 DLC paketleri sizi oyun için heyecanlandırıyor mu? Yorumlarda bize bildirin.

Hot Wheels Unleashed 2: Turboşarjlı yarışlar 19 Ekim 2023’te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de olacak. Oyunun PC sistem gereksinimlerini görmek için burayı tıklayın.oyun-6