Özet

  • Johnny Depp geri dönmemeyi seçerse Karayip Korsanları 6, Henry Turner veya Kaptan Barbossa’ya odaklanmak gibi diğer potansiyel hikayeleri keşfedebilir.

  • Prequel’ler, Will Turner’ın Uçan Hollandalı veya Calypso ve Davy Jones’un geçmişiyle ilgili zamanını keşfetme gibi olasılıklarla Jack Sparrow’un hikayesinden uzaklaşmanın harika bir yolu olabilir.

  • Franchise aynı zamanda Kraliyet Donanması’nın korsanları avlamasını konu alan bir film veya Penelope Cruz’un canlandırdığı Angelica ile hikayeye devam eden bir film gibi yan filmleri de değerlendirebilir.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Johnny Depp’in dönüşü Karayip Korsanları 6 konusu henüz yayında değil ancak oyuncu Jack Sparrow rolünü yeniden canlandırmamayı seçerse film yine de bu 10 hikaye fikrine odaklanabilir. Serinin beş filmi boyunca, dünya Karayip Korsanları evreni dolduran her türlü hikaye ve yan karakterle Jack Sparrow’dan çok daha büyüdü. Bu nedenle Johnny Depp’i merkeze almayan hikayeler için tonlarca potansiyel var, yani geri dönmemeyi seçerse, Karayip Korsanları 6 bu potansiyel hikayelerle ilgili olabilir.

Altıncı Karayip Korsanları Filmin gerçekte nasıl bir şekil alacağı henüz bilinmese de film yapılıyor. Margot Robbie’nin Karayip Korsanları Film başlangıçta altıncı devam filminin yerini alacaktı ancak iptal edilmesinin ardından ileriye dönük yol biraz belirsiz. Johnny Depp’in Jack Sparrow rolünü yeniden canlandırmak için geri dönebileceğine dair söylentiler var. Karayip Korsanları 6ancak henüz hiçbir şey doğrulanmadı. Üretimin tamamen mümkün olması Karayip Korsanları Johnny Depp’in olmadığı bir film gerçekleşebilir ve bu 10 hikaye, odağı değiştirmenin harika yolları olabilir.

10 Henry Turner Kendi POTC Filmini Taşıyabilir

Beşinci film olmasına rağmen Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatmaz, kötü karşılansa da serinin gelecekteki mükemmel kahramanı Henry Turner’ı oluşturdu. Henry Turner, Will ve Elizabeth Turner’ın oğludur ve karakterin dördüncü ve beşinci filmler arasında her türlü belaya bulaştığı görülüyor. Artık düzgün bir şekilde tanıtıldığına göre Henry Turner kolaylıkla kendi çantasını taşıyabilir. Karayip Korsanları Altıncı filmde karakterin seriyi yeni nesil için güncellediği filmler.

9 Bir POTC Filmi Will Turner’ın Uçan Hollandalı’daki Zamanını Keşfedebilir

Will-Henry-Turner-Karayip Korsanları-5

Prequel’ler harika bir yoldur Karayip Korsanları Ana Jack Sparrow hikayesinden uzaklaşmak ve üçüncü ve beşinci filmler arasında bir hikaye oluşturmak bunu yapmanın harika bir yolu olabilir. Bu zaman diliminde Will Turner, lanetli hayalet geminin kaptanıdır. Uçan Hollandalı. Will Turner’ın laneti beşinci filmin sonunda bozuldu. Karayip Korsanları Sevilen karakterin doğaüstü maceralarına odaklanan film, serinin ihtiyaç duyduğu yeni bakış açısı olabilir.

İlgili: Karayip Korsanları Filmleri Sırayla Nasıl İzlenir: Kronolojik Olarak Veya Çıkış Tarihine Göre

8 Kaptan Barbossa Kendi Prequel’ini Alabilir

Karayip korsanları Barbossa geri dönüyor

Bir başka mükemmel aday Karayip Korsanları Ön bölüm, ilk filmin kötü adamı Kaptan Barbossa’dır ve o zamandan bu yana her filmde yardımcı rol oynamıştır. Hector Barbossa kaptan oldu Siyah incive ilk filmde lanetli olmasına rağmen lanetli altını bulmadan önce şüphesiz her türlü korsanlık macerasına atılmıştı. Bir Kaptan Barbossa ön filmi, Barbossa ve ekibine odaklanarak klasik karakterlerden bazılarını geri getirebilir. Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti.

7 Calypso ve Davy Jones’un Geçmişini Anlatan Bir Film

Karayip Korsanları'ndaki deniz tanrıçası Calypso

İkinci ve üçüncü boyunca ima edilen bir diğer önemli hikaye Karayip Korsanları filmler Calypso ve Davy Jones’un geçmişidir. Davy Jones ve Calypso’nun karmaşık bir ilişkisi vardır; Jones, deniz cadısını bir insan vücuduna hapsetmeye yardım eder. Bu destansı görev, ana görevlerden daha büyük görünüyor Karayip Korsanları hikayeler, ancak bundan yalnızca açıklayıcı diyaloglarda bahsediliyor. Tam teşekküllü bir yapıya sahip olmak Karayip Korsanları Bu hikayeyi anlatan bir film serinin hikâyesini genişletmenin harika bir yolu olabilir.

6 Kraliyet Donanması Kendi Yan Ürününü Alabilir

Amiral James Norrington Karayip Korsanları'nda konuşuyor

Her ne kadar sadece küçük kötü adamlar haline gelmiş olsalar da, Kraliyet Donanması da kendi hedeflerinin odak noktası olabilir. Karayip Korsanları film. Korsanları avlayan bir grup hakkında bir film çok eğlenceli olabilir ve hatta aktör Jack Davenport, Commodore Norrington’a odaklanan bir spin-off’a hazır olduğunu bile söyledi (via EW).

5 Angelica On Stranger Tides’ın Hikayesine Devam Edebilir

Karayip Korsanları - Angelica (1)

Penelope Cruz’un Angelica’sı en popüler karakterlerden biridir. Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde, ancak hâlâ seriye geri dönmedi. Angelica, Karasakal’ın kızıdır ve serinin ana karakterlerinin birçok üyesiyle bağlantısı vardır. Penelope Cruz bu başarıyı sürdürecek kadar büyük bir isim. Karayip Korsanları Bu yüzden Johnny Depp geri dönmezse işi ona devretmek harika bir seçim.

İlgili: Karayip Korsanları 6: Çıkış Tarihi Spekülasyonları, Johnny Depp’in Dönüşü, Oyuncular ve Bildiğimiz Her Şey

4 Zoe Saldana’nın Anamaria’sı Sonunda POTC 6’ya Geri Dönebilir

Karayip Korsanları'nda Zoe Saldana korsan gemisinde

Oldukça Karayip Korsanları 6 Geri dönen karakterler seriyi devam ettirebilir ancak en ilginç seçimlerden biri Anamaria. Zoe Saldana’nın canlandırdığı Anamaria’nın ilk filmde küçük bir rolü vardı. Karayip Korsanları film, ama asla geri dönmedi. Zoe Saldana’nın kariyeri o günden bu yana yükselişe geçti. avatar Ve galaksinin gardiyanları franchise’ları getirecek kadar popüler olduğu anlamına geliyor Karayip Korsanları dizi yeniden mercek altına alındı.

3 POTC Korsanlığa Karşı Savaş Hikayesiyle Köklerine Dönebilir

Karayip Korsanları'nda James Norrington kılıcını Will'e doğru tutuyor

Korsanlığa Karşı Savaş, erken dönemlerin önemli bir unsurudur. Karayip Korsanları hikayeler, ancak beşinci filmle birlikte tamamen kenara düştü. Bu çatışmayı merkeze geri getirmek Karayip Korsanları 6 franchise’ı köklerine döndürmenin harika bir yolu olurdu. Kraliyet Donanması’ndan kaçan korsanlarla ilgili basit bir hikaye Karayip Korsanları 6 kendisini ve orijinal başarısını yeniden canlandırması gerekiyor.

2 POTC 6 Korsan Lordların Hikmetini Keşfedebilir

Ching Shi, Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu'nda korsan lordlarıyla konuşuyor.

Eğer Karayip Korsanları 6 Serinin hikâyesini daha da genişletmek istiyorsa Korsan Lordlara odaklanmak bunu yapmanın harika bir yoludur. Korsan Lordları, her biri dünya çapında çeşitli bölgelere hükmeden dokuz güçlü korsan kaptandır; bu efsanevi kabadayılardan birkaçı, Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu. Bu organizasyonun iç işleyişini anlatan bir film, serinin geçmiş hikayelerinden net bir şekilde ayrılacaktır; bu da serinin, serinin merkezinde olma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir. Karayip Korsanları 6.

1 Karayip Korsanları 6’da Genç Jack Sparrow Olabilir

Karayip Korsanları'ndaki temiz traşlı genç Jack Sparrow

için en bariz seçim Karayip Korsanları 6 Johnny Depp Geri Dönmezse genç Jack Sparrow’a odaklanan bir ön film. Beşinci filmde dijital olarak engelli bir Jack Sparrow beliriyor, ancak karakterin daha genç bir versiyonunu yeniden canlandırmak serinin ihtiyaç duyduğu çözüm olabilir. Johnny Depp’in geri dönmesi her zaman mümkündür, ancak eğer Karayip Korsanları 6 ikonik ana karakterini kaybetmek istemiyor, genç bir Jack Sparrow ön filmi gidilecek yol.sinema-1