Her zaman İçi Boş Şövalye Silksong başını kaldırdığında anılar canlanıyor. Yıllarca Team Cherry’nin ilk oyunundan bana göre olmadığını düşünerek kaçındım ve şu anda tüm zamanların en sevdiğim oyunları arasında yer alan bu oyuna tamamen aşık oldum. Pek çok insan gibi, açlıktan ölmek üzere olan bir pirana sürüsü için en ufak bir haber kokusu bile sudaki kan gibi geliyor. Aylardır gelen ilk Hollow Knight Silksong Steam güncellemesi, takip edilecek başka bir şey olsa da olmasa da şüphesiz ses getirecek.

Steam’in oyun için kullanıcı etiketlerinde yapılan bazı değişiklikler dışında, Hollow Knight Silksong’un Steam’de kaydedilen son güncellemesi Ocak 2023’teydi ve bu sadece Hollow Knight Silksong çıkış tarihi listesinin “TBA” yerine “Duyurulacak” şeklinde bir değişiklikti. ”- eve yazılacak neredeyse hiçbir şey yok. Ancak şimdi, son yılların en iyi bağımsız oyunlarından birinin devamı için, yeni kapsül sanatının eklenmesiyle biraz daha dikkate değer bir şeyle karşı karşıyayız.

Steam kapsül resmi, Valve mağazasının çeşitli yerlerinde görünen küçük resimdir. Team Cherry, oyunun baş kahramanı Hornet ve Hollow Knight Silksong logosunu içeren böyle bir görseli 21 Eylül Perşembe günü yükledi ve ardından bugün, 23 Eylül Cumartesi günü düzenlenmiş bir versiyonla güncelledi. Yeni görsel, sadece biraz düzeltilmiş bir versiyon gibi görünüyor. , orijinal küçük resimde ikinci “L” harfinin bir kısmı eksik.

Bu güncellemeler (küçük resmin her iki versiyonuyla birlikte) izleme web sitesi aracılığıyla görülebilir. SteamDB (aracılığıyla Wario64). Sadece tarihlerin üzerine gelin ve eğer özellikle gizli sırların ortaya çıkma ihtimaline karşı onları araştırmak istiyorsanız yeni görsellere göz atabilirsiniz.

Hades 2’nin Steam’in en çok istek listesine eklenen oyunu haline gelmesiyle Supergiant Games’in yerini talep etmesinden sadece birkaç gün sonra Silksong’un piyasaya sürülmek üzere olduğunu varsaymak için küçük resim bir neden mi? Muhtemelen değil. Ancak bu, işlerin perde arkasında ilerlemeye devam ettiğinin kanıtı ve bu benim için yeterli. Şu ana kadar oyunların piyasaya sürülmesi açısından oldukça gülünç bir yıl oldu ve açıkçası bu noktada Silksong’u potansiyel bir Yılın Oyunu tartışmasına sokmayı kaldırabileceğimden emin değilim.

YouTube Küçük Resmi

Team Cherry, uzun zamandır, piyasaya sürülmesi kesin olana kadar bir çıkış tarihi vermeyeceğini savunuyordu; bunun tek istisnası, Silksong’un Haziran 2022’de bir Microsoft vitrininde görünmesi ve burada Silksong’un da oyunda olacağının ortaya çıkmasıydı. Mevcut tüm oyunların önümüzdeki on iki ay içinde çıkacağını öne süren birinci gün mesajı (Microsoft’un 2023’teki eşdeğer gösteriminde beyanatlı olarak yapmaktan kaçınacağı bir açıklama).

Bu nedenle, her şey hazır olana kadar gerçek bir tarihle ilgili haber beklemeyin. Şahsen ben ne kadar sürerse beklemekten mutluyum – Hollow Knight o kadar ustalıkla hazırlanmış bir oyun ki devam filminin aceleye getirilmesi utanç verici olurdu ve hayran kitlesi bunun mutlu olduğunu (ya da en azından istekli olduğunu) zaten kanıtladı. ) bitene kadar beklemek.

Bu arada, becerilerinizi keskin tutacak en iyi platform oyunlarından çok daha fazlasının yanı sıra, ruhunuzdaki Hornet şeklindeki boşluğu doldurmanıza yardımcı olacak çok sayıda fantastik, ruh benzeri oyunlarımız var.

oyun-2