Özet

  • Love Is Blind’ın 5. sezon 1-4. bölümleri artık Netflix’te yayınlanıyor. Yeni sezonda Houston’dan bol miktarda dram ve aşk üçgeni içeren yeni bir oyuncu kadrosu tanıtılıyor.
  • 5-7. Bölümler nişan gezileri ve Houston’a geri dönüşe odaklanırken, 8-9. Bölümler düğün hazırlıkları ve ailelerle tanışmayı ele alacak.
  • Sezon şu ana kadar nişanlar, ayrılıklar ve geçmiş ilişkilerle ilgili şaşırtıcı bir açıklama da dahil olmak üzere bazı ilginç bağlantılara ve değişimlere tanık oldu. Gelecek bölümler daha da fazla drama ve yüzleşme vaat ediyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Aşkın gözü kördür 5. sezon yoğun bir şekilde bekleniyordu ve 1-4. bölümler yayın için mevcut. Kıvrımlardan ve dönüşlerden sonra Aşkın gözü kördür 4. Sezon Sunağın Ardından güncelleme, ortaya çıktı Aşkın gözü kördür 5.sezon yakında gelecek. En yeni sezonda Houston’dan bekarlar yer alıyor ve çiftler, aşk üçgenleri ve düşmanca ilişkiler bölmelerde şekilleniyor.

Aşkın gözü kördür 4. sezon şimdiye kadarki en başarılı sezondu ve bir yıllık evlilikten sonra üç çift bir arada kaldı. Ayrıca Jackie Bonds ve Josh Demas da evli olmasalar da hâlâ birlikteler. Aşkın gözü kördür 5. sezonun oyuncu kadrosu zaten önceki sezonlardan oldukça farklı; dram bölmelerde herhangi bir bağlantı oluşmadan çok önce başladı. 1-4. bölümlerde neler yaşandı, izleyiciler yeni sezonu nasıl yakalayabilir?


Love Is Blind 5. Sezon 1-4. Bölümler Hangi Gün ve Saatte?

Aşkın gözü kördür 5. sezonun 1-4. bölümleri 22 Eylül Cuma günü saat 12.00’de (PST) Netflix’te yayınlandı. 5-7. Bölümler 29 Eylül’de, ardından 8-9. Bölümler 6 Ekim’de yayınlanacak. Final ise 13 Ekim’de yayınlanacak. Bölümler her zaman yayın günü olan 12:00 PST’de yayınlanacak. 1-4. bölümler bölmelerde yer aldığından, 5-7. bölümlerin nişan gezileri ve Houston’a dönüşlerine odaklanması, 8-9. bölümlerin düğün hazırlığı ve aileyle tanışması ve finalin de düğünleri içermesi bekleniyor.

Love Is Blind 5. Sezon 1-4. Bölüm Özeti

Johnie Maraist Love Is Blind Sezon 5

Aşkın gözü kördür 5. sezon, diğer tüm sezonlar gibi, bölmelerde aşkı bulmaya istekli bekarlarla başladı. Başlangıçtan itibaren bir çift hızla anlaştı: Taylor ve JP. Anaokulu öğretmeni ve itfaiyeci, JP’nin Taylor’ın şu anda öğretmenlik yaptığı okula gittiğini fark ederek birbirine bağlandı. JP’nin ana kişilik özelliği Amerikan bayrağını sevmek gibi görünüyordu ve Taylor, onun nasıl göründüğüne dair güvensizlikleri üzerinde çalışıyordu. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, nişanlanan ilk çift onlardı. Ancak JP, Taylor’ın makyaj rutininden etkilenmediğinden, buluşmaları dokunmaktan çok garip görünüyordu.

Her çift JP ve Taylor kadar sorunsuz gitmiyordu. Izzy, ateşli Lydia, kararsız Johnie ve eğlenceyi seven Stacy ile bağlantılar kurarak, kapsüllerde popüler bir ürün olduğunu kanıtladı. Lydia, Izzy’nin ilk tercihi olduğunu iddia etse de, Izzy onu üçüncü sıraya yerleştirerek arayı bozdu. Lydia bu haberi sert karşıladı ama kendini 25 yaşındaki petrol mühendisi Milton’la olan ilişkisine adadı. 32 yaşındaki jeolog, Milton’un çekimler sırasında 24 yaşında olması nedeniyle aralarındaki yaş farkını umursamadığını iddia etti, ancak kapsüllerden sonra durumun nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak. Lydia, Milton’ın nişanını kabul etti ve Izzy’yi arkasına aldı.

Johnie, 31 yaşındaki sigorta acentesi Izzy ile 28 yaşındaki proje yöneticisi Chris arasında mücadele ediyordu ve görünüşe göre Izzy ile daha güçlü bir duygusal bağ hissediyordu. 32 yaşındaki avukat, savunmasızlığı arzuladığını iddia etti ancak Chris’in lisede yaşadığı bir cinsel saldırı nedeniyle ona ruhunu göstermesine rağmen şaşırtıcı bir şekilde Izzy’ye yöneldi. Chris’in görünürdeki bağlılığına rağmen, Johnie sonunda ondan ayrıldı ve Izzy’ye odaklanmayı seçti.

Izzy, Johnie ile 34 yaşındaki operasyon müdürü Stacy arasında gidip geldi ve kişiliklerindeki farklılığa dikkat çekti. Johnie ciddi ve tatlıydı, Stacy ise parti kızı havası veriyordu. Johnie eski kocasına hiçbir zaman aşık olmadığını ve aşırı dozdan ölen eski erkek arkadaşının aşık olduğu tek erkek olduğunu açıkladığında Izzy geri adım attı. Chris yerine Izzy’yi seçerek hata yaptığını fark ederek kuyruğunu bacaklarının arasına alarak ikinci bir şans isteyerek Chris’e doğru süründü. Şaşırtıcı bir şekilde Chris kendini seçti ve ikili nişanlanma konusunda ilerleme kaydetmedi.

Johnie’yi terk ettikten sonra Izzy, Stacy’ye evlenme teklif etti ve o da coşkuyla kabul etti. İkilinin Izzy ve Johnie’den daha belirgin bir kimyası var gibi görünüyordu, bu da onu çok daha uygun bir seçim haline getiriyordu. Şahsen buluştuklarında, çiftin fiziksel olarak da birbirlerinden etkilendiği açıktı. Izzy’nin bölmelerdeki çok sayıda bağlantısına rağmen, 1-4. bölümlerden sonra doğru eşleşmeyi seçtiği görülüyor.

En dramatik gelişme Aşkın gözü kördür 5. sezon şu ana kadar Lydia, Uche ve Aaliyah dahil 1-4. bölümler üzerinden ilerledi. Lydia, Milton’la nişanlanırken yolculuk pek de sorunsuz geçmedi. Uche ve Aaliyah hızla bölmelere tıkladılar ancak Uche, geçmişteki bir aldatma deneyimi nedeniyle Aaliyah’a saldırdığında bir barikatla karşılaştılar. Sadakatsizlik bir tehlike işareti olsa da, Uche’nin hızlı karar vermesi de karakteri için iyiye işaret değil. Ancak asıl sorunlar, Uche’nin Aaliyah’ya programa çıkmadan önce Lydia ile çıktığını itiraf etmesiyle ortaya çıktı. Aşkın gözü kördür.

Aaliyah ve Lydia, bölmelerdeki arkadaşlar olarak anlamlı bir bağ kurmuştu ve Aaliyah, Lydia’nın Uche ile ciddi olduğunun farkında olduğunu ve ondan sadece birkaç ay önce ayrıldığını öğrenince haklı olarak gafil avlandığını hissetti. Diğerinin programda yer alacağını bilmediklerini iddia etseler de, bu şüphesiz yapımcıların şüpheli bir hareketi. Aaliyah rahatsız olmakta haklıydı. Ancak Lydia ile kameranın önünde yaptığı konuşmanın ardından Aaliyah bölmelerden ayrıldı ve Uche’ye haber vermeden eve döndü.

Aşkın gözü kördür Sezon 5, Bölüm 4, Stacy & Izzy ve Milton & Lydia’nın, bölmelerden ayrılan nişanlı çiftler olarak Taylor & JP’ye katılmasıyla izleyicileri bir uçurumda bıraktı. Bu sırada Uche, tam ona evlenme teklif etmek üzereyken Aaliyah tarafından tamamen gafil avlanır. Önizlemelere göre, sonraki bölümlerde Johnie ve Chris’in dönüşü, üç çiftin birlikte sahil gezisinden keyif alması, Milton’ın ailesinin Lydia’nın yaşını sorgulaması, Izzy ile Lydia arasındaki bir konuşma ve Aaliyah ile Uche arasındaki bir yüzleşme yer alacak. Genel olarak, benzersiz bir şekilde yoğunlukla dolu bir sezon olacağa benziyor.

Love Is Blind’in 5. Sezonunu Online Nerede İzleyebilirim?

Aşk Kördür Sezon 5

Aşkın gözü kördür 5. sezon yalnızca Netflix’te izlenebilir. Popüler realite TV dizisi 2020’den beri platformda yayınlanıyor ve en başarılı flört realite TV dizilerinden biri, hatta Emmy kazanıyor. Sadece yedi çift oluşmuşken Aşkın gözü kördür 2023’te hâlâ evli olan dizinin popülaritesi artmaya devam ediyor. 5. sezonun sonucunu göreceğiz.sinema-1