Mevcut nesil Xbox denetleyicileri, sağlam yapı kalitesi, yüksek kaliteli girişler ve güçlü pil ömrü sayesinde Microsoft’un şimdiye kadar ürettiği en iyilerden bazılarıdır. Çeşitli varyantlar mevcuttur ve uygun fiyat ve birinci sınıf yapı açısından uygun bir ürün almak isteyen herkes için Xbox Elite Series 2 Core denetleyicisi dikkate alınması gereken mükemmel bir denetleyicidir.

Xbox Elite Series 2 Core, temel olarak Elite Series 2’nin tasarımını alır ve daha uygun bir fiyat noktası sunmak için birkaç kesinti yapar. Elite Series 2 ile birlikte gelen ekstraların hiçbiriyle birlikte gönderilmez, ancak kontrolörler işlevsel olarak aynıdır ve son derece konforlu bir oyun deneyimi sağlar.

Xbox Elit Serisi 2

Xbox Elite Serisi 2 Çekirdeği

Şu anda, Elite Series 2 Core’u veya tüm bu ekstraları gerçekten istiyorsanız Elite Series 2’yi çeşitli perakendecilerde indirimli fiyattan alabilirsiniz. Amazon burada en iyi fiyata sahip, çünkü çevrimiçi mağaza bunu 31 dolarlık bir indirimle 99 dolara satıyor. Bu fırsat birçok renk çeşidi için de geçerlidir; Elite Series 2 Core’u varsayılan beyaz kaplamasıyla (siyah kulplu) veya daha renkli bir şey istiyorsanız ve ödemeyi sorun etmiyorsanız Core Red ve Core Blue’yu alabilirsiniz. biraz fazladan. Walmart ayrıca bu fiyata normal Elite Series 2 Core denetleyicisine de sahip.

Elite Series 2’yi ve onun çeşitli ekstralarını (taşıma çantası, ekstra joystick’ler, ekstra arka kulakçıklar ve geleneksel D-Pad) almak isteyen herkes için Walmart ve Amazon bu denetleyiciyi 140 $ (normalde 180 $) karşılığında sunuyor. Normal Xbox kablosuz kumandası gibi Elite Serisi de mükemmel ergonomiye, dokunsal yüz düğmelerine ve oyun içi etkinliklerinizin önemli anlarını yakalamak için özel bir yakalama düğmesine sahiptir.

Ek olarak, bu kumandalardan birine üç adede kadar özel profil kaydedebilir, Xbox Aksesuarları uygulamasıyla bunlara ince ayar yapabilir, ayarlanabilir gerilimli kontrol çubuklarından ve daha kısa tetikleyici kilitlerden yararlanabilirsiniz ve kauçuk tutma yeri, uzun oyun oturumları için mükemmeldir. .

Buradaki diğer avantaj ise platform esnekliğidir; çünkü bu denetleyicileri Xbox konsollarında, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1