Samsung Galaxy A04’ün, yaklaşan Galaxy A05 akıllı telefonla yakında bir halefi olacağı bildiriliyor. Samsung’un iddia edilen yeni telefonunun tasarım görselleri ve renk seçenekleri, diğer birkaç önemli ayrıntıyla birlikte yakın zamanda sızdırıldı. Akıllı telefonun üç renk seçeneğiyle gelmesi bekleniyor ve çift arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Telefon ayrıca Google Play Console listesinde ve Geekbench web sitesinde SM-A055F model numarasıyla görüldü. Liste, Galaxy A05’in 4 GB’a kadar RAM ile eşleştirilmiş MediaTek Helio G85 SoC tarafından çalıştırılabileceğini ortaya çıkardı. Ancak son rapor, cihazın 6GB RAM seçeneğiyle de piyasaya sürülebileceğini öne sürüyor.

Bir göre rapor MSPoweruser tarafından hazırlanan iddiaya göre Samsung Galaxy A05, siyah, gümüş ve açık yeşil olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya çıkacak. Telefon, arka panelin sağ üst köşesinde iki dairesel kamera modülüne yerleştirilmiş çift arka kamera kurulumuna sahip olacak şekilde tasarlandı. Kamera ünitesinin yanına yerleştirilmiş bir LED Flaş da olabilir. Ayrıca sızdırılan görüntüler, telefonun 8 megapiksel selfie kamerasını barındıran su damlası çentikli bir ekrana sahip olabileceğini de gösteriyor.

Galaxy A05’in arka kamera kurulumu 50 megapiksel ana kamera ve 2 megapiksel derinlik kamerasından oluşabilir. Rapor ayrıca telefonun 64 GB veya 128 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş 6 GB RAM seçeneğiyle de geleceğini ekliyor.

Önerilen yeni ayrıntılar önceki bilgileri desteklemektedir rapor edildi Teknik özellikler Google Play konsol listesi aracılığıyla sızdırıldı. Önceki rapor, telefonun HD+ çözünürlüğe sahip su damlası çentikli bir ekrana sahip olacağını öne sürüyordu. Çift arka kamera kurulumuna ve arkada bir LED Flaş’a işaret ediyordu. Bunlara ek olarak telefonun MediaTek’in Helio G85 SoC olması muhtemel MT6769V/WY işlemcisine sahip olduğu da listede görüldü.

Telefon, kutudan çıktığı gibi Android 13’ü çalıştırabilir.

Galaxy A05’in, geçen yıl Aralık ayında Galaxy A04e ile birlikte piyasaya sürülen Galaxy A04’ün halefi olarak piyasaya sürüleceği söyleniyor. Galaxy A04, 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç AMOLED ekrana sahip. 4GB RAM ile birleştirilmiş MediaTek Helio P35 SoC tarafından desteklenmektedir. Telefon, kutudan çıktığı gibi Android 12 çalıştırıyor.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı takip edin heyecan, FacebookVe Google Haberleri. Cihazlar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Baldur’s Gate 3’ün ‘Büyük’ ​​Üçüncü Yaması Sonunda Görünümü Değiştirmenize İzin Veriyor

genel-8