Mevcut Parti Hayvanları Twitch ödülleri nelerdir? Party Animals, arkadaşlarınızla veya yabancılarla oynayabileceğiniz inanılmaz derecede eğlenceli bir parti oyunudur. Fall Guys’ın bez bebek fiziği ile kedilerin, köpeklerin ve domuzların sevimli estetiğini süslü kıyafetlerle birleştirin ve Parti Hayvanları’na sahip olun. Karışıma Twitch damlalarını da ekleyin ve şu anda sahip olunabilecek en önemli para birimlerini (Cookies ve Nemo Bucks) kazanın.

Artık yeterince sevimli oyun var, sevimli evcil hayvanları daha da değerli kılan tek şeyin saçma kıyafetler veya bir parça kürk boyası olduğunu hepimiz biliyoruz. Parti Hayvanları eşya mağazası sayesinde domuz Bacon için deri ceket veya oyunun yüzü köpek Nemo için kovboy şapkası satın alabilirsiniz. FPS oyunlarının ve savaş oyunlarının hayranları, Lou’nuzu tam taktik donanımla bile donatabilirsiniz. Ancak bunların herhangi birini yapmak için Kurabiye ve Nemo Parası gibi para birimine ihtiyacınız var ve burada Party Animals Twitch dropları sayesinde nasıl hızlı bir şekilde kazanabileceğinizi anlatıyoruz.

Parti Hayvanları Twitch ödülleri ne zaman satışa sunulacak?

Güncel Parti Hayvanları Twitch ödülleri aşağıdaki tarihler arasında mevcuttur:

 • 19 Eylül Salı’dan 17 Ekim 2023 Salı’ya kadar 17:00 PT / 20:00 ET.
 • 20 Eylül Çarşamba ile 18 Ekim 2023 Çarşamba arası saat 01:00’den (BST).

Bu tarihler arasında Twitch ödülleri kazanmak için belirli bir süre boyunca katılımcı kanallardan birini izleyin. Favori Party Animals yayıncınızı yeterince uzun süre izledikten sonra, Twitch hesabınızı Party Animals’a bağlamanız koşuluyla ödüllerinizi oyun içinde kullanabileceksiniz.

Twitch Parti Hayvanlarından biri olan Twitch Levi, daha fazla ödül, kurabiye, para ve jeton gösteren bir tabela tutuyor.

Mevcut Twitch ödüllerini düşürüyor

Mevcut Parti Hayvanları ödülleri ve izlenme süresi gereksinimleri şunlardır:

 • Bir Yumurta Parası – 30 dakika
 • 1.000 Çerez – 1 saat 30 dakika
 • 150 Nemo Doları – 2 saat 30 dakika
 • Twitch Levi’nin kıyafeti – 4 saat

Twitch hesabınızı Parti Hayvanlarına nasıl bağlayabilirsiniz?

Parti Hayvanlarını Twitch hesabınıza bağlamak için şu adımları izleyin:

 • Şuraya gidin: Parti Hayvanları Twitch’in web sayfası kapanıyor
 • Mor düğmeye basın ve Twitch’te oturum açın
 • Erişimi yetkilendir
 • Party Animals oynamak için kullandığınız Steam hesabını bağlayın
 • Ganimetlerinizi alın ve artık onları oyunda bulacaksınız!

Party Animals Twitch ödüllerini kullanma hakkında bilmeniz gereken tek şey bu, böylece oyun içinde yeni ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Bu sizin için yeterli değilse Parti Hayvanları kodlarından alabileceğiniz daha da fazla bedava şey var. Tüm bu güzel şeyleri kendinize saklamayın, arkadaşlarınızın ve ailenizin de en yeni ekipmanlarla donatıldığından emin olun ve ardından Parti Hayvanları bölünmüş ekranıyla kafa kafaya mücadele ederek kanepede işbirliği modunda oyunun tadını çıkarabilirsiniz .oyun-2