Flipkart’ın Büyük Milyar Günlük İndirimi 2023 çok yakında. Satış tarihleri ​​henüz resmi olarak onaylanmadı ancak pazar, yaklaşan festival indirimi sırasında bekleyebileceğimiz tekliflerle dalga geçiyor. Flipkart Plus üyeleri her zaman olduğu gibi indirime erken erişim hakkına sahip olacak. Flipkart’ın Büyük Milyar Günlük İndirimi 2023, Apple, iQoo, OnePlus, Samsung, Realme ve Xiaomi gibi markaların akıllı telefonlarında, aksesuarlarda, giyilebilir cihazlarda, dizüstü bilgisayarlarda ve diğer elektronik cihazlarda indirimler vaat ediyor. Satışın elektronik ve aksesuarlarda yüzde 80’e varan indirim getireceği söyleniyor. Bunun yanı sıra, alışveriş yapanlar satış sırasında indirimlerden, geri ödemelerden, ücretsiz EMI tekliflerinden, kredi ve döviz indirimlerinden yararlanabilirler. Ayrıca her satın alma işleminde Supercoin kazanma veya kullanma şansına sahip olacaklar.

Flipkart’ın Büyük Milyar Gün İndirimi 2023 teklifleri

Flipkart Büyük Milyar Gün İndiriminin 2023 baskısının yakında Hindistan’da başlaması bekleniyor. E-ticaret şirketi özel bir mikro site Kesin satış tarihlerini açıklamadan indirimli satışın gelişiyle dalga geçmek. Bu yılki Büyük Milyar Gün İndirimi elektronik ürünler, akıllı telefonlar, bilgisayar çevre birimleri, tabletler, Akıllı TV’ler, buzdolapları ve çamaşır makinelerinde yüzde 80’e varan indirimler sunacak. Ayrıca satışta moda ve güzellik, ev dekorasyonu, mobilya ve daha fazlasını içeren kategorilerde yüzde 90’a varan fiyat indirimleri görülecek. Flipkart orijinallerinin de indirim alması planlanıyor.

Flipkart’ın Büyük Milyar Günlük İndirimi 2023: Yeni lansmanlar

Yaklaşan Flipkart’ın Büyük Milyar Gün satış etkinliğinin Vivo, Samsung ve Motorola gibi markaların altı yeni ürün lansmanını içereceği doğrulandı. Motorola Edge 40 Neo, Vivo T2 Pro ve Samsung Galaxy S21 FE 2023 Edition’ın satış sırasında resmileşeceği listelendi. Motorola telefonu bugün (21 Eylül) piyasaya sürülecek, Vivo T2 Pro’nun ise 22 Eylül’de resmi olarak tanıtılması planlanıyor.

Ayrıca Moto G54 5G, Samsung Galaxy F34 5G, Realme C51, Realme 115G, Realme 11x 5G, Infinix Zero 30 5G, Moto G84 5G, Vivo V29e, Poco M6 Pro 5G gibi telefonlar da fiyat indirimi alacak şekilde listelendi.

Her zaman olduğu gibi, geçen yılki iPhone 14 serisi ve 2021’deki iPhone 13 serisi de dahil olmak üzere Apple’ın premium telefonlarının yaklaşan indirim sırasında önemli bir indirimle satışa sunulması bekleniyor. Samsung’un amiral gemisi Galaxy S23 Ultra’nın Rs fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. Satış sırasında 92.000 (banka teklifleri dahil). Google’ın Pixel 7 serisi ve Pixel 6 serisinin de büyük indirimler alacağına inanılıyor.

Flipkart Plus üyeliğine sahip müşteriler, Flipkart’ın Büyük Milyar Gün indirimine erken erişim hakkına sahip olacaklar. Ayrıca ek para iadesi teklifleri, takas teklifleri, uzatılmış ücretsiz EMI seçenekleri ve ek garantiler de olacak. Ayrıca kullanıcılar her satın alma işleminde Supercoin kazanabilecek veya kullanabilecek.

İlgilenen alıcılar, indirimli fiyatlarla almak için istedikleri ürünleri istek listesine ekleyebilirler. Flipkart’ın belirli banka kartlarıyla yapılan alışverişlerde ve EMI işlemlerinde anında yüzde 10 indirim sağlaması bekleniyor. E-ticaret devinin önümüzdeki günlerde yeni satışla ilgili daha fazla ayrıntı açıklaması bekleniyor.


Bağlı kuruluş bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir; ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8