Teen Titans WB Stüdyo Turuna Gidiyor

Resim: Dünya Bankası Animasyonu

Ne zaman Robin, Teen Titans’a ve bir grup klasik animasyon karakterine liderlik ediyor. Looney Tunes ile Çizgi film yayın ağı daha fazlası için DC etrafında bir turda animasyonlu favoriler Warner Bros. Stüdyoları pay, tam da hayal ettiğiniz gibi dengesiz.

Genç Titanlar Gidiyor! bir yayın yapacak Bu cumartesi özel mega geçiş bölümü, 23 Eylül Warner Bros.’un 100. yıl dönümü kapsamında Cartoon Network’te. Stüdyonun her yerinden çizgi filmler’100-yıl animasyon mirası aşağıdaki klipte görebileceğiniz gibi görünecek şekilde ayarlandı, Robin’in yer aldığı ve Teen Titans, Porky Pig, Superman, Gizmo, Cesaret, t gibi isimlerle WB parti turundaScooby Çetesi, to Çakmaktaşlar, ve dahası.

Teen Titan’ın Go’su! WB100 İçin Warner Bros. Animasyon Geçişi

Teen Titan’ın Go’su! WB100 İçin Warner Bros. Animasyon Geçişi

Böyle derin kesikleri bile görmek güzel Jabberçene bir görünüm yapmak. Genç Titanlar Gidiyor! fevkalade meta ve kendine gönderme yapan bir gösteri, bu yüzden nasıl olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz tur sona eriyor ve diğer karakterler bir görünüm yaratabilir. Wile E. Coyote’un, Powerpuff Girls’ten HIM’in ve Ice King’in mutlaka ortaya çıktığını görmek isteriz.ehatta yetenekli yaratıcılar olmadan işleri yürütebileceklerini düşünen takım elbiseli bazı büyük kötüler bile var.

İzleyerek öğrenin Genç Titanlar Gidiyor! 23 Eylül Cartoon Network’te.


Büyük stüdyo projelerinden karakterlerin yer aldığı bu özellik, 2023 WGA ve SAG-AFTRA grevleri sırasında yazılmıştır. Şu anda grevde olan yazar ve oyuncuların emeği olmasaydı, burada ele alınan filmler ve televizyonlar var olamazdı.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7