Chris Evans, Apple aksiyon komedisinin eleştirel yönünü anlatıyor Hayalet ve yoğun 2021 yılının Alba Baptista ile olan ilişkisini ve evliliğini nasıl etkilediğini anlattı.

Kaptan Amerika’nın arkasındaki adam konuştu GQ Derginin SAG-AFTRA saldırısı öncesinde gerçekleştirilen son kapak hikayesi için Hollywood’daki 20 yıllık yolculuğunu, MCU’ya giriş ve çıkışını, şöhret ve kaygıyla nasıl boğuştuğunu anlatıyor.

Kaptan Amerika rolünü neredeyse reddetme kararının yanı sıra devam eden kaygı sorunlarını da paylaştıktan sonra – daha önce tartıştığı iki konu Hollywood Muhabiri 2020 Ödül Sohbeti sohbeti sırasında — Yenilmezler yıldız, başrollerinden bazılarının ardındaki seçimleri yansıttı.

Yakında çıkacak filmi için Kırmızı OlanDwayne Johnson ve Lucy Liu’yla birlikte rol aldığı filmde JK Simmons, Kiernan Shipka ve daha fazlası, Evans “tüm kariyerim boyunca bir Noel filmi aradığını” söyledi. Ancak daha önce yayınlanmış bir projeye gelindiğinde, Hayaletaktör, eleştirel eleştirilere maruz kalan filme “izleyicilerin bu tür filmleri geride bırakıp bırakmadığı” sorusunu yönelttiği için kaydolduğunu açıkladı.

Hayalet bana, içinde büyüdüğüm, belki de artık pek izlemediğimiz bir film gibi geldi,” diye devam etti. “Daha önce izleyicilerin bu durumu aştığını düşünmüyordum ve hâlâ da aştıklarını düşünmüyorum, buna rağmen, yani teknik olarak izlenme sayısı açısından iyi iş çıkardığımızı düşünüyorum.”

Evans, sonuçta filme en büyük karşı çıkanların “bunu beğenmeyen” eleştirmenler olduğunu ekledi ancak şunu kaydetti: “Bu, seyircinin iştahından ziyade filmin hatası. Doğru şekilde yapılırsa iştahın açıldığını düşünüyorum. Daha iyi olabilirdik.”

Gri adam Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige’in, Robert Downey Jr. ile birlikte MCU’nun endüstrinin güç merkezi haline gelen temel direklerinden biri olarak kabul ettiği yıldız, aynı zamanda on yıllık yoğun bir geri dönüş sürecinin ardından 2023’te bir film setinde yer almayacağından da bahsetti. -geri projeler.

“Kimseye mobilya yapıp mutlu olabilirim” dedi. “İstemiyorum – bunu doğru şekilde çerçevelemeliyim. Bu sektörde çok fazla zaman kaybetmek istemiyorum diyecektim ama bu pek de öyle hissettirmiyor… Bu kulağa doğru gelmiyor. 20 yılımı verdiğim bir sektörde çok fazla yer kaplamak istemiyorum.”

Evans, kendisi ve şimdiki eşi Alba Baptista’nın hâlâ çıktığı sırada yapılan bir röportajda, bir süredir kariyerine yaklaşımını değiştirdiğini ekledi.

“Bir süredir birlikte olduğum kız arkadaşımla çıkmaya başladığımızda şöyle düşünüyordum: ‘Evet, yılda bir film çekiyorum. Artık hiç çalışmamaya çalışıyorum.’ Ve sonra, birkaç aylık bir flörtün ardından, bum, bil bakalım ne oldu? Bir yıldır Atlanta’da yaşıyoruz. Hazırlanmak. Ve o yıl yaşanırken bile, bir daha asla diye düşündüm.sinema-2