YouTube Music, canlı şarkı sözlerinin ve yeniden tasarlanan Şimdi Yürütülüyor arayüzünün eklenmesiyle işleri bir kez daha değiştiriyor; şimdi bazı şeyleri şu şekilde özetlemek gerekiyor: su şebekelerini açın!

YouTube’un özel müzik uygulaması beş ruh hali filtresi daha ekliyor; bunlardan biri “Ağla” (üzerinden) 9to5Google). Bu ruh hali filtresi, bir kez dokunulduğunda olduğu gibi sevinç gözyaşlarına özel değildir, kullanıcılara hüzünlü şarkılardan oluşan zarif bir seçki sunar.

Siz melomanyaklar için yeni beş ruh hali filtresi, 2020’nin sonlarında tanıtılan eski güzel etkinlik çubuğunun bir parçasıdır ve kullanıcılara dört özellikli etkinlik için seçilen müziğe erişim sağlar: Egzersiz, Odaklanma, Rahatlama ve İşe Gidiş. Daha sonra beşinci bir kategori olan Enerji Verme kategorisi eklendi.

İşte yeni beş ruh hali filtresi:

  • Ağlamak
  • Parti
  • Romantik
  • İyi hissetmek
  • Uyumak

İlk kez toplantıda tartışıldı YouTube Müzik alt düzenlemesiKullanıcılar, müzik akışı uygulamasının yeni Uyku kategorisi ile eski Rahatlama kategorisi arasında nasıl bir ayrım yapacağını merak ediyor. On filtreden birini seçtiğinizde Sizin için Karışık, Tekrar Dinle, Kitaplığınızdan ve daha fazlası gibi atlı karıncalar gösterilir. Beş yeni ruh hali filtresi henüz geniş çapta kullanıma sunulmadı ancak bazı mobil cihazlarda görünmeye başladı, bu nedenle artık kullanılamıyor. yakın gelecekte bunları telefonunuza alacağınız %100 kesinlikle söylenebilir.

Diğer belirsizlik ise YouTube Music’in algoritmalarıyla ilgili; birini ağlatan, diğerlerini utandıran veya akıllarını sıkan şeyler. Dolayısıyla insanları her seferinde ağlatmak kolay bir iş olmayacak. Abonelik maliyetlerinde bir artış daha olursa bu çocuk oyuncağı olacak.telefon-1