Geçtiğimiz hafta Apple, şimdiye kadarki en yeni ve en güçlü cep telefonlarını duyurdu ve ön sipariş alışveriş çılgınlığını ateşledi. Operatörler ve çevrimiçi perakendeciler, en iyi teklifi sunmak için birbirleriyle rekabet etmeye başladı. Sıcak cihazınızı nereden alacağınıza hala karar vermediyseniz size yardımcı olabiliriz. Şu anda Walmart’ın, Verizon veya AT&T operatör aboneliği olan herhangi bir iPhone 15 modelinde anında 100 ABD doları tasarruf etmenize olanak tanıyan, devam eden bir ön sipariş kampanyası var. Takas yaparak daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Yani dilediğiniz ürün için sipariş verebilirsiniz. iPhone 15 Satıcıda istediğiniz herhangi bir boya ve depolama konfigürasyonunda modeli satın alın ve anında 100 $ indirimden yararlanın. Hangi taşıyıcıyı seçerseniz seçin, tasarrufların geçerli olduğunu unutmamak önemlidir. Ancak hem Verizon hem de AT&T aynı olmayabilecek ek tasarruf seçenekleri sunuyor.

Operatörünüz olarak AT&T’yi seçerseniz, uygun bir takas ve ücret planıyla iPhone 15 Pro veya iPhone 15 Pro Max’te 1.000 dolara kadar tasarruf edebilirsiniz. Eğer almaya karar verdiyseniz iPhone 15 veya iPhone 15 Plus’ta takas ve fiyat planıyla 900 $’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Verizon müşterileri için takas tasarrufları da mevcuttur. Her iki operatörün de bir sonraki aylık faturanıza uygulanması gereken 35 ABD doları tutarında tek seferlik yükseltme ücreti talep ettiğini unutmayın. Aylık faturalardan bahsetmişken, dört modelin her birinin aylık maliyetinin ne kadar olduğuna bakalım.

Vanilya iPhone 15 aylık 21,64 ABD Doları tutarındadır ve 36 taksitle ödenir (bu, diğer tüm modeller için de geçerlidir). iPhone 15 Plus24,42 dolar kazanmaya hazır olun. Bir iPhone 15 Pro size ayda yaklaşık 2$ daha fazlaya mal olacak ve eğer gözünüzü en güçlüsüne diktiyseniz, iPhone 15 Pro MaxAylık 31,92$ karşılığında 36 taksitle sahip olabilirsiniz.

En yeni Apple cihazlarının nadiren heyecan verici indirimler aldığı göz önüne alındığında, Walmart’taki mevcut ön sipariş kampanyasının kaçırılmayacak kadar iyi olduğuna inanıyoruz. Eğer siz de bizim fikrimizi paylaşıyorsanız, fırsatınız varken tetiği çekmenizi öneririz.telefon-1