Google’ın yeni Pixel 8 serisini resmen açıklayacağı tarihe artık bir aydan az bir süre kaldı; etkinlik 4 Ekim’de gerçekleşecek. Sızıntılar ve hatta Google’ın kendisi bile şu ana kadar neler yapabileceğimizi gösterdi. Pixel 8 renkleri açısından beklentilerinizi karşıladık ve şimdi daha da ileri giderek gerçekçi görünen bazı renkler oluşturduk. Piksel 8 renklerin nasıl görünebileceğini görebilmeniz için dijital bir sanatçının yardımıyla işlenir. Nasıl hayal ettiğimizi sizlerle paylaşıyoruz. Piksel 8 renkler gibi görünecek. Sızıntılara göre Piksel 8 Pixel 8 Pro’nun her biri Haze, Jade, Licorice ve Peony (resmi olmayan isimler) olmak üzere dört renkte gelecek. Piksel 8 ve Pro için Porselen, Yeşim, Meyan Kökü ve Sky (ayrıca resmi olmayan isimler). Şimdi güzel renderlara geçelim. Piksel 8 Ve Piksel 8 Pro!

Piksel 8 beklenen renkler görselleştirildi

Piksel 8 açık pembe renkte (sızdırılan dahili bilgilerden şakayık) zaten görücüye çıktı Google’ın kendisi tarafından. Teaser videosunda bu telefondan bekleyebileceğimiz pembe tonu kısaca gösteriliyor. Oluşturduğumuz diğer görseller renklerine dayanmaktadır. Piksel 8 çok uzun zaman önce sızdırılan duvar kağıtları. Bunların olması bekleniyor Piksel 8 renkler.

Piksel 8 beklenen renkler (resmi olmayan isimler):

Bunların her bir telefonda büyük olasılıkla nasıl görüneceği aşağıda açıklanmıştır:

Telefonların uyumlu çerçeve ve kamera çubuğunu ve önden nasıl görünebileceğini de görüyoruz.

Pixel 8 Pro’nun beklenen renkleri görselleştirildi

Piksel 8 Pro Porselen veya beyaz (ya da Google bu renge resmi olarak nasıl bir ad verirse versin), Mountain View şirketinin kendisi tarafından daha önce yayınlanan aynı tanıtım videosunda da sergilendi, dolayısıyla bu %100 onaylanmıştır. Aslında oldukça muhteşem görünen, bej veya sıcak beyaz renge doğru eğilen parlak bir açık renk tonudur.

Mavi renk çeşidi, üretken sızıntıcıdan başkası tarafından daha önce sızdırılmadı Evan Blasdolayısıyla bunun az çok onaylandığını varsaymak oldukça güvenlidir.

Piksel 8 Pro beklenen renkler (resmi olmayan isimler):

Tek tek renklerin nasıl görünebileceği aşağıda açıklanmıştır:

Bir kez daha telefonun çerçevesine ve kamera çubuğuna aynı renk tonunun boyanması bekleniyor. Tabii ki, kaplamanın mat mı yoksa parlak mı olacağı henüz doğrulanmadı ve bunun için resmi açıklamayı beklememiz gerekebilir. Hangisi hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Piksel 8 veya 8 Pro rengi yorumlarda en iyi görünüyor!

telefon-1