Bu hikaye Boost Infinite sponsorluğundadır. PhoneArena’nın bu makaledeki görüşleri hiçbir şekilde etkilenmemiştir!

Yepyeni titanyum iPhone 15 Pro’da harika bir fırsat mı arıyorsunuz? 1000 dolar indirime ne dersiniz?

Boost Infinite’in iPhone için yeni Sonsuz Erişimi, büyük bir indirimle birlikte gelen, takas gerektirmeyen sınırsız bir plandır. Bu 128 GB’ın tam fiyatı iPhone 15 Proveya daha fazla depolama alanına sahip yükseltilmiş bir modelden daha iyi bir parçayı tıraş etmek için kullanabilirsiniz.

iPhone için Sonsuz Erişimi Artır’ı kullanmaya başlayın

Üstüne üstlük, iPhone için Sonsuz Erişim planı, her piyasaya sürüldüğünde size her zaman en yeni iPhone’u verecek şekilde tasarlanmıştır, böylece yıllık yükseltme döngüsünün baskısını ortadan kaldırır. Tamam, bununla başka ne elde edeceksiniz? iPhone için Sonsuz Erişim, konuşma, metin ve verileri içeren tamamen sınırsız bir plandır.

Amerika’nın Akıllı Ağı üzerinde faaliyet göstermektedir; yaygın, hızlı ve istikrarlı 5G kapsama alanına sahip üç farklı operatörün altyapısını bünyesinde barındırmaktadır. Kesintisiz ve güvenilir bağlantı için en uygun zamanda bir ağdan diğerine geçiş yaparsınız.

Üstüne üstlük, Kuzey Amerika Bağlantı paketini de içerir; Meksika veya Kanada’da dolaşımdayken hâlâ sınırsız konuşma ve mesaja ek olarak 5 GB veriye sahip olursunuz. Ve ABD’den 200’den fazla küresel varış noktasına çağrı ve mesaj göndermenizi sağlayan Uluslararası Bağlantı paketi.

Peki nasıl çalışıyor?

Yeni ve mevcut müşteriler Boost Infinite uygulamasını kullanarak iPhone için Sonsuz Erişim planı satın alabilirler; bu kadar kolaydır. Planın kendisi aylık 60 dolar tutuyor.

Art arda 12 aylık ödemenin ardından bir sonraki yeni iPhone modelini sipariş etme seçeneğine sahip olacaksınız. Eski telefonunuzu Boost Infinite’e geri göndermek için kullanabileceğiniz boş bir kutuyla birlikte gelecektir.

  • O halde özetleyelim. Aylık 60$ karşılığında şunları alırsınız:
  • 1 bin dolar indirim iPhone 15 Pro
  • Başlamak için takas gerekmez
  • Her yıl en yeni iPhone’a yükseltme yapın
  • Sınırsız konuşma, metin ve veri
  • Meksika ve Kanada konuşması, metinleri ve verileri
  • 200’den fazla global noktaya konuşun ve mesaj gönderin
  • Amerika’nın Akıllı Ağıyla Akıllı Kapsama Alanı

iPhone için Sonsuz Erişimi Artır’ı kullanmaya başlayıntelefon-1