Samsung’un Galaxy Tab S9 serisi ve Apple’ın iPad Pro tabletleri mobil güç santralleri ve paranın satın alabileceği en iyi tabletler arasında olabilir, ancak bunları elde etmek bir kol ve bir bacağa mal olur.

Daha bütçe dostu bir şey arıyorsanız ve daha çok PC benzeri bir kullanıcı deneyimini tercih ediyorsanız, Best Buy’ın şu anda Microsoft Surface Pro 7+ için gerçekten harika bir fırsata sahip olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız.

Tablette 330 dolarlık muazzam bir indirim var, bu da yalnızca 599,99 dolara sizin olabileceği anlamına geliyor. Ancak Best Buy’ın tableti ne zaman normal fiyatına döndüreceğini asla bilemeyeceğiniz için hızlı hareket etmeli ve bu fırsattan yararlanmalısınız.

Microsoft Surface Pro 7+’ın bu çeşidi, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı (SSD) ile birlikte Intel Core i3 işlemciyle birlikte geliyor. Intel Core i3 ateş gücü açısından biraz mütevazı, bu nedenle Surface Pro 7+ tam olarak mobil bir güç merkezi değil ve ağır görevler veya ağır oyunlar için uygun değil. Ancak, web’de gezinmek ve video akışı yapmak gibi günlük işlerle herhangi bir kesinti olmadan başa çıkabilmelidir.

Ek olarak tablet, 12,3 inçlik büyük bir ekrana sahiptir; bu, kanepenizde en sevdiğiniz TV dizisini art arda izleyerek dinlenmek istediğiniz zamanlar için harikadır. Ayrıca cihaz tek şarjla 15 saate kadar kullanım süresi sunuyor ve hızlı şarj desteğiyle geliyor.

Oh, ve kolayca dizüstü bilgisayarınızı değiştirebilir. Bir Microsoft Surface tableti olan Surface Pro 7+, Windows üzerinde çalışır ve tek ihtiyacı olan, dizüstü bilgisayara dönüşmek için bir TypeCover klavyesidir. Ve en iyi şey, böyle bir klavyenin kutuya dahil olmasıdır!

Yani bu anlaşma sayesinde, yeni tabletiniz ve yeni dizüstü bilgisayarınız olabilecek bir cihazı normalden çok daha ucuza satın alıyorsunuz. Büyük miktarda tasarruf etme ve fırsatınız varken şimdi indirimli bir Surface Pro 7+ alma şansınızı kaçırmayın!telefon-1