Çizgi roman ve çizgi roman yayıncısı ABLAZE, Aralık ayında piyasaya sürülecek yeni kitaplardan oluşan ilgi çekici bir koleksiyonun yanı sıra Şubat ayında çıkacak iki önemli oyun için ön talepleri ayrıntılarıyla anlatarak 2023’ü güçlü bir şekilde bitirmeye hazırlanıyor.

Manhwa ve webtoon’dan ilham alan çizgi romanlar, Kore’deki baskıcı bir büyük mağazada daha iyi yaşamlar ve çalışma koşulları için çabalayan işçilerin mücadelelerini konu alan etkileyici ve sosyal açıdan bilinçli bir dizi olan THE AWL’nin lansmanıyla iyi bir şekilde temsil ediliyor. Dizi, Kore Bugünün Karikatürü Ödülü’nün sahibidir. Ayrıca Aralık ayında ZOMBIE MAKEOUT CLUB’un şık ve ürkütücü şöleni geri dönüyor! Popüler Webtoon’un 2. Cildini ilk kez basılı olarak topluyoruz. Okuyucular Vol. GET SCHOOLED’den 2 ve Cilt. TERROR MAN’in 2. filmi, her ikisi de Kore’nin popüler webtoon aksiyon dramalarından uyarlanmıştır.

Aralık ayında ayrıca, aralarında ünlü yazar Mark Russell ve sanatçı Roberto Meli’nin yazdığı Eisner Ödülü adayı bilimkurgu macerası TRAVELING TO MARS’ın ticari karton kapaklı baskısının da bulunduğu, Şubat 2024 sürümü için belirlenen iki önemli ABLAZE oyunu için ön talepler sunuluyor. Masaaki’nin yazdığı GANNIBAL korku serisi ABLAZE Manga’nın 2. cildi
Ninomiya.

Aralık ayında, yazar/yaratıcı Mathieu Gabella ve sanatçı Fernando Dagnino’nun kaleme aldığı tam renkli doğaüstü polisiye gerilim filmi THE AGENT Sayı 2’nin yanı sıra yaratıcı Matteo De Longis’in 2. Sayısı’nın da aralarında bulunduğu devam eden ABLAZE çizgi roman serilerine en son eklemeler yapılıyor ( Yenilmezler: Girişim, Sky Doll Uzay Gemisi) rock-n-roll bilimkurgu macerası, PRISM.

AWL, Cilt. 1, hikaye ve sanat eseri Gyu-seok Choi’ye ait · SRP: 9,99$ · 248 Sayfa ·

ISBN: 978-1-68497-190-9 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · 6 Aralık’ta mevcuto

Awl, insan muamelesi görmek için mücadele eden sıradan insanların hikayesidir.

Şirketin açgözlülüğü ve kınanacak eylemleri karşısında, genç yönetici Yi Su-in ile sendika aktivisti Gu Go-sin arasında bir saygı bağı oluştu. İşverenlerinin neler yapabileceğini gören Yi, şirket çalışanları için bir sendika kurma çabasında Gu’ya katılır. Ancak kabul edilemez çalışma koşullarına rağmen işçiler bunu yapmak konusunda isteksizdirler… ta ki iş arkadaşlarından birinin dahil olduğu şok edici bir duruma tanık olana kadar.

ZOMBIE MAKEOUT CLUB, Cilt. 2, hikaye ve sanat Peter Richardson’a ait · SRP: 9,99$ · 176 Sayfa ·

ISBN: 978-1-68497-235-7 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · 6 Aralık’ta mevcuto

Gizemli “Kara Kan” olgusundan ve zahmetsiz gorepunk estetiğinden güç alan Ölüm Şehri’ndeki çeşitli gençler kendilerini birbirine karışmış halde buluyor ve vücutlarını ve yeteneklerini toplamaya çalışan gizemli organizasyonla karşı karşıya geliyor.

Yuka, kayıp kız kardeşini aramaya çıktığında seri cinayetler, çılgınlık ve komplolarla dolu bir ağın ortasında kalır. Yuka’nın yolu onu tesiste uyanan Ai’ye götürür. Her iki kız da yeni bir düşman ve onun insan evcil hayvanı tarafından takip ediliyor, ama hangi araçla ve hangi amaçla?

Şu Şubat 2024 Sürümleri için Aralık ayında Başlayacak olan Advance Talepleri Yakalayın:

MARS’A YOLCULUK TP EDITION, Mark Russell’ın hikayesi, Roberto Meli’nin çizimi · SRP: 29,99$ · 280 Sayfa ·

ISBN: 978-1-68497-189-3 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · Şubat 2024’te mevcut

Ödüllü yazar Mark Russell ve sanatçı Roberto Meli’den Eisner adayı bu ilgi çekici bilim kurgu hikayesi geliyor…

Mars’a Yolculuk, Mars’a ayak basan ilk insan olan eski evcil hayvan mağazası müdürü Roy Livingston’un hikayesini anlatıyor. Roy’un bu beklenmedik görev için tek bir basit nedeni var: Ölümcül hasta ve bu nedenle geri dönme beklentisi yok. Roy’un Mars görevine yapay zekayla donatılmış iki Mars gezgini olan ve ölmekte olan evcil hayvan mağazası müdürüne bir tür tanrı gözüyle bakan Leopold ve Albert da eşlik eder. Yalnızca kendisinin değil, aynı zamanda insan uygarlığının da son günleri göz önünde bulundurulduğunda, Roy’un her ikisi için de işlerin nerede ters gittiğini ve ölmekte olan bir tanrı olmanın ne anlama geldiğini düşünecek bolca zamanı var. Gezegensel keşiflerin ve son günlerinizde anlam bulmanın sürükleyici bir hikayesi.

GANNIBAL, Cilt. 2, hikaye ve sanat Masaaki Ninomiya’ya ait · SRP: 12,99$ · 280 Sayfa ·

ISBN: 978-1-68497-220-3 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · 14 Şubat’ta mevcuto 2024

Memur Daigo Agawa, uzak bir dağ köyü olan Kuge’deki resmi görevinden umduğundan fazlasını elde etti. Ailesi için umut verici yeni bir başlangıç ​​olarak başlayan şey, kısa sürede kabusa dönüştü. Kaybolan selefinin kızının ortaya çıkmasıyla teşvik edilen Agawa, köydeki gizemli olayların kökenine inmeye yemin etti; bunların hepsi görünüşte geniş ve otoriter Koto ailesiyle bağlantılıydı.

Ancak Koto ailesi, Agawa’nın şüphelerini hafife almaz ve polis memuruna iki yönlü bir saldırı başlatır. Agawa kendi topraklarında Koto ailesiyle yüzleşirken klandan bir grup, Agawa’nın karısı ve çocuğuyla evlerinde yüzleşmeye gider. Ne planladılar? Peki Agawa içinde bulunduğu çıkmazdan zamanında kurtulabilecek mi?

Gerilim ve gerilim açısından zengin, korkunç bir gerilim dizisi olan Gannibal, korkunç bir manganın başyapıtıdır. Masaaki Ninomiya’nın muhteşem çizimleri ve baştan sona sürükleyici ve tüyler ürpertici bir hikayeye sahip. Birinci Sezonu Yakalayın Gannibal TV uyarlaması artık Hulu’da yayınlanıyor!

Devam eden ABLAZE oyunları için yeni Aralık 2023 Ciltleri/Sayıları:

OKULA BAŞLAYIN, Cilt. 2, hikaye Dongwoo Han’a ait, sanat eseri Jinho Ko’ya ait ·

SRP: 19,99$ · 280 Sayfa · ISBN: 978-1-68497-207-4 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · 6 Aralık’ta mevcuto

Hwajin Na’nın TRPA ekibi genişledikçe Kore eğitim sistemindeki kötü aktörlerin hiç şansı yok! Görevleri devam ederken, kendi tarzlarındaki düzeltici adaletin hem öğrencilere hem de öğretmenlere uygulanması gerektiğini keşfederler. Çok az kötü davranış sebepsiz gerçekleşir ve Hwajin ve Hanrim alışılmadık yöntemlerle okul kaynaklı kaosu kökünden kesmeye çalışır.

TERÖR ADAM, Cilt. 2, Yongtaek Chae’nin hikayesi, Garam Han’ın sanatı ·

SRP: 19,99$ · 264 Sayfa · ISBN: 978-1-68497-206-7 · Yaşı Daha Büyük Genç Okuyucular İçin Uygun · 6 Aralık’ta mevcuto

Jungwoo’nun yeniden yükselen kararlılığı, onu annesinin ölümünden sorumlu olan suç örgütünün tepesine yaklaştırdı, ancak ortaya çıkanlar fedakarlık yapılmadan kazanılmadı. Jungwoo ve ekibi yaralanma tehlikesiyle karşı karşıyadır, gerçeği isteyen polis müfettişi öldürülür ve Jungwoo’nun çocukluktaki en iyi arkadaşı da bu kavganın ortasında kalır. Tüm aksiliklere rağmen Terör Adam’ın adalet arzusu daha da arttı ama bu arayış onu sonuçta nasıl etkileyecek? Peki adalet ile intikam arasındaki çizgi ne kadar ince?

Studio Bazooka & Dr. Movie’den bir animasyon dizisi uyarlaması çok yakında geliyor!

AJAN, Sayı 2, hikaye ve görseller Mathieu Gabella’ya, görseller Fernando Dagnino’ya ait · SRP: 3,99$ ·

13 Aralık’ta mevcuto

Metrodaki olay meslektaşları için belirsizliğini korurken, Rhym sadece biliyor göründüğünden daha fazlası var. Sezgilerine her zaman güvenebilmiştir ama bu sefer sezgileri onu hazırlandığından daha derin sulara sürükleyecektir. Çiğneyebileceğinden fazlasını ısırdığında gizemli bilgiyi saklamak ve kullanmakla görevli gizemli bir organizasyonun üyesi olan Sebastian ile tanışır. Onu işe alması talimatı verildi ama hangi amaçla? Rhym’i bu kadar özel kılan ne?

THE PRISM, Sayı 3, hikaye ve görseller: Matteo De Longis · SRP: 3,99$ · 20 Aralık’ta mevcuto

Ekip toplandı! Üreticiler hazır! Geri sayım başladı! PRISM, Güneş Sistemi turunda ilk adımlarını atıyor ve nesli tükenmekte olan Dünya’nın yörüngesini, önlerindeki büyük bilinmeyen görev için bırakıyor. Hâlâ yabancı olan bu ikili, Sudaki Duman’ı yok etmek için gereken rezonansı oluşturmak üzere bir araya gelebilecekler mi? Ve bunu yaparken pazarlanabilirler mi?

Kaynak: Basın Bültenioyun-4