Lies of P ve Wo Long: Fallen Dynasty, Haziran ayında bir işbirliği yapacağını duyurmuştu ancak bunun neleri içereceğini detaylandırmamıştı. Artık Wo Long dünyasının kukla dünyasından ilham alan birkaç yeni silah alacağı ortaya çıktı.

İlk silaha Kuklanın Kılıcı denir. Bu keskin, “sapına süslü ayrıntılar oyulmuş, girift bir biçimde işlenmiş bir kılıçtır.” İkinci olarak Etiquette adında şemsiye şeklinde tasarlanmış bir silahımız var. “Sadece şık bir hava katmakla kalmıyor, aynı zamanda yiğit silahların çekiciliğini de sergiliyor”. Bu yeni eklemelerin her ikisi de 27 Eylül 2023’te Wo Long: Fallen Dynasty’ye çıkacak.

Bunları aşağıda çalışırken kontrol edin:

Wo Long’un arkasındaki geliştiriciler, Lies of P’nin büyük bir hayranı; oyunun yapımcıları Yamagawa Masaaki ve Hirayama Masakazu, desteklerini göstermek için Japonya’daki ‘Lies of P Premium Etkinliğini’ ziyaret etti. İşte o etkinlikten öne çıkanlardan bazıları.

Wo Long: Fallen Dynasty şu anda mevcut, Lies of P ise 19 Eylül 2023’te Xbox One, Xbox Series X|S, PS5, PS4 ve PC için mevcut olacak. Yakında siteye gelecek olan incelememizi takip etmeye devam edin.

P Okumanın Daha Fazla Yalanları:oyun-6