Starfield’da uzay gemilerini uçurmak için çok zaman harcayacaksınız ve sonunda muhtemelen kendinizinkini inşa edeceksiniz. Ancak şimdilik, bir cep dolusu krediyle galaksideki en iyi yıldız gemisini satın alma şansınız var. Kalkanlar söz konusu olduğunda Stroud-Eklund pastayı alır ama lüks konusunda hiçbir şey Trident’in yerini tutamaz. Bunlar aslında çok parası olan zenginlere yönelik uzay yatları, peki Starfield’da Trident gemilerini nasıl satın alabilirsiniz? Soru bu.

Starfield’da Trident Gemileri Nereden Alınır?

Ne yazık ki Starfield’da Trident gemilerini satın almak mümkün değil. Ancak daha kötü yollardan da bir tane edinebilirsiniz. Bununla, başka birinden bir tane çalabileceğinizi kastediyoruz.

Cheyenne’deki Akila’nın üzerinde gezinen Trident Luxury Lines Staryard’ı ziyaret ederseniz, lüks uzay gemileri tasarlamak için özel olarak inşa edilmiş devasa bir kompleksi fark edeceksiniz. Yıldız avlusuna çıktığınızda, Trident gemileri hakkında her ayrıntıyı bilen bir resepsiyonist tarafından karşılanırsınız ve bir geminin tamamını veya bir kısmını satın almayı isteyebilirsiniz. Ne yazık ki yıldız bahçesinin gemi veya parça satmadığını iddia ediyor ve size kimin satacağı konusunda ayrıntılı bilgi vermiyor.

Freestar Collective’den gelen bir ödülle uğraşmanın bir sakıncası yoksa, bir ödül çalabilirsiniz. Ne yazık ki herhangi bir sisteme girdiğinizde hangi yıldız gemilerine rastlayacağınız tamamen rastgeledir. Üç Dişli Mızrak’ın lüks doğası birçok yıldız gemisi koleksiyoncusu için değerli görünse de, birini bulmak saatler sürebilir.

Üç Dişli Mızrak Görevleri

Yepyeni bir yıldız gemisiyle çekip gitmeyeceksiniz ama Trident Staryard’da aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yan görevler mevcut:

  • Drydock Blues: Oyuncunun görevi Jia Chen’e 500 Argon teslim etmektir.
  • Büyüklüğü Artırmak: Trident’in Baş Mimarı Gladys Coffin, 2500 Kredi ve XP karşılığında Neon’da bulunan alkollü içecek olan tek bir şişe Velocity istiyor.

Ayrıca, sahip olduğunuz cezaları ödemek için Self Servis Ödül Tasfiye Bilgisayarını kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Starfield Okuması:oyun-6