Activision yeni bir video yayınladı ve Blog yazısı Tamamı 2009’daki Modern Warfare 2’den yeniden düzenlenen Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çok oyunculu haritalarından bazılarını sergilemek için. 10 Kasım’da Modern Warfare 3’ün çıkışıyla birlikte bu haritaların 16’sının tamamı geri döndüğünde sizi neler bekleyebilirsiniz?

Modern Warfare 3’ün yeniden başlatılan bu sürümü için tamamen yeniden düzenlenen oyuncular, Afghan, Derail, Estate, Favela, Karachi, Highrise, Invasion, Quarry, Rundown, Rust, Scrapyard, Skidrow, Sub Base’in klasik haritalarının modernleştirilmiş bir görünümünü deneyimleyecekler. , Terminal, Alt Geçit ve Çorak Arazi.

Şimdi oynuyor: Modern Warfare III – ‘Çok Oyunculu Haritalar’ Intel Fragmanı

Aşağıdaki kısa video klipte, Sledgehammer Games’in Sanat Yönetmeni Matt Abbott ve Tasarım Direktörü Zach Hodson, bu haritaların çoğunlukla orijinallerine sadık kalmasının önemini tartışıyor ancak mevcut Call of Duty oyunlarının bazı modern mekaniklerini içerdiklerinden bahsediyorlar. Bu, Highrise gibi bir haritanın hala hayranların orijinal haritadan beklediği gibi hissedeceği ve oynanacağı anlamına geliyor, ancak artık ulaşılması zor çıkıntılara ve keskin nişancı görüş noktalarına tırmanmak ve onları korumak daha kolay olacak.

Buna ek olarak, Activision’ın blogunda şöyle yazıyor: “Operatörler taktiksel olarak sprint atabilir ve çatılar arasında sıçrayabilir, gizlenebilir ve tak-duruşla ara sokaklarda gezinebilir, bu da oyunculara bu çılgın, yakın mesafeli çatışmalar sırasında daha fazla güven verebilir.”

Modern Warfare 3’te Afgan

Galeri

Geliştirici, motor ve tasarım teknolojisindeki gelişmeler sayesinde haritalarda daha iyi düşman görünürlüğü ve daha fazla ayrıntı düzeyi gibi grafiksel iyileştirmeler olduğunu söylüyor. Çok fazla nostalji olacak, ancak oyuncular bazı detayların değiştiğini görecekler. Örneğin Favela, sokakları kaplamak için farklı araç modelleri aldı ve haritanın orijinal futbol sahasının eski toprak ve çim görünümü artık mavi akrilik kaplı asfaltla kaplandı.

Activision’ın, haritaların Modern Warfare 3 versiyonlarının sıfırdan oluşturulduğunu, yani bunların Terminal, Rust gibi bazı yerlerde olduğu gibi diğer haritalar veya oyunlardaki mevcut ilgi çekici noktalar için oluşturulan yeniden düzenlenmiş versiyonlardan düzenlenmediğini söylediğini de belirtmekte fayda var. ve Highrise şu anda Warzone’un Al Mazrah haritasında bulunabilir.

Modern Warfare 3, standart çekirdek modlar için yeniden düzenlenen 16 haritaya ek olarak dört “devasa ortam” içerecek; bunlardan üçü Kara Savaşı ve İstila haritaları için kullanılacak ve biri özellikle Call of Duty: WWII’nin Savaş modunun geri dönüşü için yapılmış. .

5 Ekim’deki Call of Duty: Next sırasında daha fazla bilgi gelecek ancak şimdilik Modern Warfare 3 için duyurulan tüm ayrıntılara göz atmayı unutmayın. Oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X’te yayınlanacak |S ve PC’nin yanı sıra tüm beta ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1