Amazon’un sahibi olduğu Ring, kayıp evcil hayvanların sahipleriyle yeniden bir araya getirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir Evcil Hayvan Etiketi aksesuarını piyasaya sürüyor. duyuruldu Çarşamba günü. Aksesuar, evcil hayvanınızın tasmasına, kaybolması durumunda eve geri dönmesine yardımcı olmak için taranabilecek bir QR kodu yerleştiriyor.

Tarandıktan sonra QR kodu, kayıp evcil hayvanınızın etiketinin tarandığını size bildirir. QR kodunu taradığınızda, evcil hayvanınızı bulabilecek birinin evcil hayvanınızın acil ihtiyaçlarını en iyi anlamasına yardımcı olabilecek sağlık koşulları gibi Evcil Hayvan Profilinizde oturum açtığınız bilgiler görüntülenecektir.

Ring'in yeni Evcil Hayvan Etiketi

Resim Kredisi: Yüzük

Evcil hayvanınızın Evcil Hayvan Profili üzerinden “Bana Ulaşın” özelliğini etkinleştirdiyseniz, evcil hayvanınızı bulan kişi sizinle çift yönlü iletişim kurarak evcil hayvanınızın geri dönüşünü kolaylaştırabilir.

Evcil Hayvan Etiketinin herhangi bir GPS özelliğine sahip olmadığını, dolayısıyla aksesuarın tek başına kayıp bir evcil hayvanın coğrafi konumunu belirlemek için kullanılamayacağını belirtmekte fayda var. Evcil Hayvan Etiketi bunun yerine, evcil hayvanınızı bulan kişiyle iletişime geçmek için kişisel bilgilerinizi listeleyen bir evcil hayvan tasmasının yerine geçer. Ancak geleneksel evcil hayvan tasmaları, kişisel bilgilerinizi listelediği için gizliliğinizi riske atabilir. Evcil Hayvan Etiketi numaranızı ve diğer bilgilerinizi korur. Ayrıca evcil hayvanınızın sağlık durumu gibi standart bir evcil hayvan tasmasına sığmayacak ek bilgiler sağlamanıza da olanak tanır.

Pet Tag bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’nde 9,99 $ fiyatla ön siparişe açıldı. Ring.com Ve Amazon.comve 4 Ekim’de müşterilere gönderime başlayacak.genel-24