Prakhar Khanna / Dijital Trendler

Günümüzün en iyi telefon fırsatlarından biri, Samsung’da en son Samsung Galaxy Z Fold 5’te 1.200 $ indirimden yararlanabileceğiniz ve aynı zamanda 120 $ değerinde 256 GB’tan 512 GB’a ücretsiz depolama yükseltmesinin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, telefon için yalnızca 600 dolar ödeyeceğiniz anlamına gelir. Yapmanız gereken tek şey, o kadar kredi değerindeki mevcut bir telefonu, telefonun yaşına bağlı olarak değer kaybıyla takas etmek. Takas edecek telefonu olmayan herkes için, böyle yeni bir telefon için oldukça hoş bir ekstra olan ücretsiz depolama yükseltmesinden hâlâ yararlanabilirsiniz. Samsung Galaxy Z Fold 5 hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Gelin bildiklerimize bir göz atalım.

Neden Samsung Galaxy Z Fold 5’i satın almalısınız?

Samsung Galaxy Z Fold 5, türünün kolaylıkla katlanabilir olanıdır. Her zamankinden daha ince ve hafif olmasının yanı sıra, telefonu kapatmanız gerektiğinde sessiz ve yüksek kaliteli bir menteşe sunar. Artık kapalıyken yalnızca 13,4 mm kalınlığında, ağırlığı ise 253 gramdır. Kapattığınızda hiçbir boşluk kalmaz, tutması eskisinden çok daha kolay ve rahattır.

Ekranları, en iyi katlanır telefonlardan beklediğiniz gibi iki parçadan oluşuyor. 2316 x 904 çözünürlüklü 6,2 inç kapak ekranı ve 2176 x 1812 çözünürlüklü 7,6 inç iç ekran var. Kasa, Samsung’un Armor Aluminium malzemesinden yapılmış olup aynı zamanda IPX8 suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Telefonu açtığınızda muhteşem görünürken uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Harika tasarımının yanı sıra bir dizi kameranız da var. 50MP ana kamera, 12MP geniş açılı lens ve 3x optik yakınlaştırma için 10MP telefoto var. Ayrıca Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin bir parçası olarak yeni bir görüntü sinyali işlemcisi kullanıyor. En iyi telefonlar arasında daha iyi kameralar olsa da bu, tüm pakette hala oldukça iyi. Hızlıdır ve çoklu görev için iyi tasarlanmıştır; normal bir telefonla karşılaştırıldığında benzersiz bir his verir.

Şu anda Samsung Galaxy Z Fold 5’te 256 GB’tan 512 GB’a ücretsiz depolama yükseltme paketiyle bir telefonu takas ettiğinizde 1.200 dolara kadar tasarruf edebilirsiniz. Bu, en yeni telefon için 600 $ kadar düşük bir miktar ödeyebileceğiniz veya en azından takas ettiğiniz telefona bağlı olarak büyük miktarda paradan tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Bu sizin için bir anlaşma gibi görünüyorsa, aşağıdaki satın al düğmesine basın.
genel-19