Animal Crossing: New Horizons’ta oyuncular için pek çok yaratıcı fırsat var. Oyun, kıyafet tasarlamaktan kendi bayrağınızı oluşturmaya kadar oyuncuların bu özellikler aracılığıyla yaratıcılıklarını ve kişiliklerini göstermelerine olanak tanıyor. Eğlenceli bir çıkış noktası da Animal Crossing adası melodileri bestelemek.

Ada melodisi jingle’ınız olarak hizmet ediyor. Saat başı alarm olarak veya oyuncular binalara girdiğinde veya köylülerle konuştuğunda çalar. Adanızın havası ne olursa olsun, ona uygun bir melodi mutlaka vardır! Tropikal eviniz için mükemmel müziği seçmenize yardımcı olmak için Animal Crossing ada kasabasının en iyi 20 şarkısını bir araya getirdik.

En İyi Hayvan Geçişi Adası Kasabası Şarkıları

Daha fazla söze gerek kalmadan, işte Animal Crossing Island Town’ın en iyi melodileri!

2020 yılında hem Doom Eternal hem de New Horizon’un aynı gün yayınlanması planlanıyordu. Bu iki oyun birbirinin tamamen zıttı, ancak tüm oyuncular Isabelle ile Doomguy arasındaki dostluğun var olan en tatlı şey olduğuna karar verdi. Böylece ikilinin sağlıklı bir memi doğdu.

Bu ada ezgisiyle o sevimli dostluğun hatırasını saklayacaksınız. Parçala ve yırt, Isabelle!

Ponyo, arkadaşıyla birlikte karada yaşamayı arzulayan küçük bir balık kızın sevimli Studio Ghibli hikayesidir. Bu tema sadece sevimli ve ikonik değil, aynı zamanda hem Yeni Ufuklar hem de Ponyo tropikal bir temayı paylaşıyor. Balık, deniz ve sevimli küçük yaratıklar? Uygun görünüyor!

Ziyaretçilerinizi ilginç bir şekilde karşılamak ister misiniz? Lipps, Inc.’in Funkytown şarkısı mükemmel bir jingle. Adanızın adı olarak Funky Town’ı seçtiyseniz, bunu Animal Crossing ada melodilerinizi en kısa sürede değiştirmeniz için bir işaret olarak düşünün.

Tetris’i seviyorsanız ve onu adanızın teması haline getirmek istiyorsanız, onun ikonik melodisini jingle’ınız olarak kullanabilir ve hatta adanızın çevresine Tetris benzeri bloklar dahil edebilirsiniz. Çeşitli kutular ve küpler kullanarak boş bir alan tasarlayabilir, hatta zemine blok desenler koymak için terraform veya yollar oluşturabilirsiniz.

Her zaman olmak istediğin iyi niyetli Tetris hayranı ol!

Harry Potter’ın ve büyülü olan her şeyin hayranları, oyundaki büyücülükle ilgili birçok öğenin keyfini çıkaracak. Cüppeler, sihirli değnekler ve hatta parlayan yosunlar bile var!

Tüm bu sihri kendinize ait büyülü bir kasaba melodisiyle birleştirmenin daha iyi bir yolu var mı? İşte ziyaretçilerinizi büyüleyici bir şekilde selamlayacak ikonik Harry Potter teması!

Jurassic Park’taki büyük Ian Malcolm’un sözlerini aktaracak olursak, sırf yapabiliyor olmanız, yapmanız gerektiği anlamına gelmez.

Ancak bu durumda kesinlikle bu Jurassic Park temasını Animal Crossing ada melodiniz olarak kullanmalısınız. Adanız yemyeşil bir ormansa bu daha da uygun olur!

7

Final Fantasy 7 (Zeplin Teması)

Bu ikonik video oyunu teması, Cloud ve ekibi zeplinleriyle uçtuklarında oynanıyordu. Bu şarkı harika bir macera ve nostalji hissi veriyor ve FF7 hayranları bunu kendi Hayvan Geçişi yolculuklarında da yaşamaktan mutluluk duyacaktır.

8

Son gerisayım

Ziyaretçileriniz üzerinde bir etki bırakmak ister misiniz? Bu muhteşem şarkıyı Animal Crossing şarkınız olarak deneyin.

Bu tam bir kulak kurdu ve bütün gün şarkıyı mırıldanacaklar. Ayrıca, şalgam ziyaretçilerine, oyalanmak için değil, kuyrukları için geri sayım olduğunu hatırlatan harika bir şey.

9

Monster Hunter World (Görev Tamamlama Teması)

Bu ada melodisiyle başarılı bir avcı gibi hissedin!

ACNH’de canavar avlamıyor olabilirsiniz, ancak kredinizi ödemek, büyük bir şalgam karı elde etmek, en sevdiğiniz köylüyü elde etmek veya sadece günlük görevlerinizi bitirmek, bu şarkıya layık inanılmaz başarılardır.

Köylülerinize doğru yürümek ve onlarla konuşurken Darth Vader’ın uğursuz tema oyununu dinlemek gibisi yoktur.

Özellikle tatlı bir köylünün bunun sevimli bir yorumunu oynaması çok eğlenceli! Bu melodiyle yüksek bir yere sahip olacaksınız.

Bu Hayvan Geçişi adası melodisiyle herkesin şampiyon gibi hissetmesini sağlayın! Bir tarantulayı başarılı bir şekilde ağladığınız veya ziyaretçilerinizin Nook’s Cranny’nin şalgam fiyatından büyük bir kar elde ettiği zamanlarda bu uygundur. Şampiyon olduk arkadaşlar.

12

Rickroll / Senden Asla Vazgeçmeyeceğim

Animal Crossing’de arkadaşlarınızı rickrolling yaparak onlara palyaçoluk yapmak istiyorsanız, işte sizin için mükemmel Animal Crossing ada melodisi.

Eğer köylülerinizle konuşurlarsa ya da herhangi bir binaya girerlerse, bam! Rickroll! Ve adanızı terk etmeye çalıştıklarında bile Orville ile konuşuyorlar ve tekrar saldırıya uğruyorlar. Kaçış yok.

13

Witcher’ınıza Para Atın

Bu şarkı sadece oldukça akılda kalıcı değil, aynı zamanda Bell sorunu olan herkes için uygun bir ada melodisi.

Ziyaretçilerinize incelikli bir şekilde size birkaç bozuk para atmalarını söylemek istiyorsanız, bu melodi bunu sizin için söyleyecektir. Ancak Bells’in nasıl kazanılacağına dair diğer ipuçları için yanınızdayız.

Mii kanalının kulağa eğlenceli gelen temasını kim unutabilir ki? Akılda kalıcı, ikonik ve eğlenceli! Wii çoktan gitmiş olabilir ama Mii kanal teması bir ada melodisi olarak yaşamaya devam edebilir.

15

Kirby (Yeşil Yeşiller Teması)

Kirby oyunlarından bu Yeşil Yeşil temasıyla adanıza biraz Kirby sevimliliği katın. Kendinizi ve ziyaretçilerinizi Kirby olarak maceraya atılıyormuş gibi hissedebilirsiniz! Oh, pembe bir sevimlilik topu olmak.

16

TLOZ Vahşi Nefes (Katar Kasabası)

Kayıp Orman temasından Büyük Peri Çeşmesi şarkısına kadar pek çok muhteşem Zelda şarkısı ada melodileri olarak kullanılabilir.

Ancak Animal Crossing’in sıfırdan bir kasaba inşa etmeye benzerliği nedeniyle seçimimiz Tarry Town’ın temasına yöneliyor!

Pokemon hayranları, bir sonraki Animal Crossing adası melodisiyle kendilerini en iyiler gibi hissedin! Bu, Pokemon’un ikonik müzikal motifidir ve ilk kez Red and Blue’nun açılış melodisinde ve oyunların genel ana teması olarak kullanılmıştır.

Animal Crossing’de Pokemon yakalayamayacaksınız, ancak “hayalinizdeki” nadir köylüleri elde etmek yeterince yakın.

18

Pokemon Merkezi Şifa Teması

Pokemon’un o kadar çok unutulmaz melodisi var ki sadece birini seçmek zor. Ana teması oyuncular arasında oldukça tanınabilir olsa da, Pokemon Center şifa müziği daha da ikoniktir.

Bırakın bu ada melodisi her çaldığında sizi iyileştirsin.

19

Super Mario Bros (Overworld Teması)

Sırada Super Mario Bros.’un Overworld teması var.

Basit ve kısa ama bir o kadar ikonik ve New Horizons’a eklenen resmi Mario öğeleriyle çok iyi uyum sağlıyor. Biraz yaratıcılıkla adanızın bir alanını bile Mario sahnesine dönüştürebilirsiniz!

20

Hayvan Geçişi Yeni Ufuklar Teması

2020’de Yeni Ufuklar, zor bir dönemden geçen herkes için çok ihtiyaç duyulan bir destek aracıydı. Şimdi bile birçok insan için rahatlık ve neşe kaynağı olmaya devam ediyor.

İşte tam da bu yüzden onun ikonik müzikal motifi, en iyi Animal Crossing adası melodisi için seçimimizdir. Bu oyunun oldukça harika olduğunu ve birçok kişi tarafından sevildiğini hatırlatmak isteriz.oyun-5