Yerleşik kaleme sahip, bütçeye uygun yeni bir telefon mu arıyorsunuz? Motorola’nın yeni kalemle çalışan akıllı telefonu Moto G Stylus 5G 2023’ün 256 GB’lık versiyonunun Amazon’da %25 indirimli olduğunu öğrenmek sizi memnun edecektir. Bu, hızlı hareket ederseniz ve fırsatınız varken bu fırsattan yararlanırsanız, yepyeni Moto G Stylus 5G’yi (2023) fiyatından 100 $ indirimle alabileceğiniz anlamına gelir.

Snapdragon 6 Gen 1 yonga seti ve 6 GB RAM ile donatılmış Moto G Stylus 5G (2023) kesinlikle mobil bir güç merkezi değil, ancak video akışı yapmak ve internette gezinmek gibi günlük görevleri herhangi bir kesinti olmadan gerçekleştirebilmelidir.

İyi performansının yanı sıra telefon, bu kadar uygun fiyatlı bir cihaz için oldukça iyi fotoğraflar da çekiyor. Arkasında 50MP ana kamera ve ön tarafında selfieler için 16MP kamera bulunuyor. Ana kamera 30 fps’de 4K’ya kadar video çekebiliyor, ön kamera ise 30 fps’de 1080p ile sınırlı. Ayrıca Moto G Stylus 5G (2023), 5000 mAh’lik bir pille çalışıyor ve bu pil, yeniden şarj etmenize gerek kalmadan günü geçirmenizi sağlayacak.

Genel olarak Moto G Stylus 5G 2023, güzel, bütçe dostu fiyat etiketine sahip oldukça iyi bir telefon. İyi bir performans sunar, harika bir pil ömrüne sahiptir ve bütçeye uygun bir telefon için iyi fotoğraflar çeker. Bu harika telefonun çok daha ucuza sizin olabileceği gerçeği göz önüne alındığında, kesinlikle makalenin başındaki fırsat düğmesine dokunmalı ve yepyeni Moto G Stylus 5G 2023’ünüzü bugün indirimli olarak satın almalısınız.telefon-1